
Tricycle elektrik
Entwodwi trisiklèt elektrik nou an, yon solisyon versatile ak fyab pou vwayaj iben modèn ki san pwoblèm konbine pouvwa, sekirite, ak karakteristik fanmi-zanmitay. Kè trisiklèt sa a se motè ki pisan 500W li, ki bay yon pèfòmans solid ki fè chak woulib yon lis ak...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 351 - 500w |
| Vòltaj | 48V |
| Lòt atribi | |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Tan chaj (h) | 7-9h |
| Kapasite Klas | Pi gran pase oswa egal a 25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 50-70km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | Eec |
| Pasaje yo | 3 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 14 "Tubeless kawotchou |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | Taohao |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Gwosè | 1450mm x 1000mm x 600mm |
| Orijin | Lachin, Hebei |
| MOQ | 10 inite |
| Non mak | DAODEBAO/OEM |
| ODM & OEM | Akseptab |
| Kawotchou | 14 pous |
| Koulè | Customized |
| Logo | Customized |
| Nimewo Modèl | XL-X1s |
| Mot | Bisiklèt elektrik |
| Garanti | 3 Ane |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1. Retire Pwodwi pou Telefòn yo nan ankadreman an epi vlope yo byen sere ak plak kim. Pwoteje pati ki pa ka retire ak vlope jarèt 2. Ranpli anba a nan katon an ak tablo kim epi mete pati yo gaye, Pwodwi pou Telefòn ak pil 3. Ranje pati yo andedan bwat katon an epi sèvi ak avek stickers son bwat sele pou sele ak ranje 4. Mete etikèt sou mak anbake ak prekosyon sou bwat la 5.Oswa Customized selon bezwen kliyan yo |
| Kapasite Pwovizyon pou | 3000 inite / inite pou chak semèn |


Rete enfòme ak nan kontwòl ak enstriman LCD dijital la, ki plase estratejikman pou aksè fasil. Navige avèk konfyans pandan vwayaj lannwit ak limyè devan yo byen klere, asire vizibilite ak sekirite nan kondisyon ki pa gen limyè. Guidon ki enpèmeyab ajoute rezistans, sa ki pèmèt ou atake divès kondisyon metewolojik san yo pa konpwomèt sou priz ak kontwòl.


Pratik satisfè konvenyans ak yon panyen depo nan devan an, ki pèmèt ou pote afè ou san efò. Kit se makèt, atik pèsonèl, oswa bagay esansyèl pou yon jou soti, trisiklèt la bay ase espas pou konvenyans ou.


Antre nan yon nouvo epòk nan mobilite iben - mande kounye a epi fè eksperyans melanj pafè a nan pouvwa, sekirite, ak konsepsyon oryante fanmi ak Tricycle elektrik nou an. Revolusyone vwayaj ou chak jou epi kreye souvni ki dire lontan sou wout la ak yon bekàn twa wou ki konbine fonksyonalite ak abòdab san pwoblèm.
Baj popilè: elektrik tricycle, Lachin elektrik bekàn twa wou manifaktirè yo, ke founisè, faktori
On: Trike elektrik
Pwochen: Trike elektrik pou granmoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
