
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 351 - 500w |
| Vòltaj | 60V |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XL-A7 |
| Tan chaj (h) | 5-7h |
| Kapasite Klas | Pi gran pase oswa egal a 25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 50-70km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | Eec% 2c CCC |
| Pasaje yo | 2 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 3.00-8 Steel Wheel Rim |
| Pwa twotwa | Mwens pase oswa egal a 100kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | Pwason |
| Kote orijin | Lachin |
| Gwosè | 1840 * 730 * 1010mm |
| Pwa Veyikil: | 97 kg |
| Motè: | 60V 500W |
| Kontwolè: | 60V 12-Tiyo |
| Batri: | 20AH |
| Absorber devan: | Inner Spring idwolik chòk absòbe |
| Aks dèyè: | Sant Diferansyèl Split |
| Ekspozisyon: | Dijital |
| Kontni ekspozisyon enstriman: | Batri / Voltage / Vitès |
| Limyè devan yo: | dirije |
| Detay anbalaj | Anbalaj katon |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 184X73X101 cm |
| sèl pwa brit: | 100.000 kg |


Gen fren mwaye nan tou de devan an ak dèyè, trisiklèt nou yo bay pouvwa pou kanpe serye, asire sekirite ou sou chak woulib. Kawotchou san tubè dènye kri yo pa sèlman amelyore pèfòmans jeneral, men tou kontribye nan yon vwayaj ki pi dous ak plis reziste pike, ki pèmèt ou travèse divès tèren ak fasilite.


Ki fèt pou konfò ak konvenyans, trisiklèt nou yo gen yon gidon senk-zetwal ki enpèmeyab, asire yon priz an sekirite menm nan kondisyon move tan. Koulè penti abazde anviwònman an non sèlman ajoute yon touche nan bagay konplike, men tou reflete angajman nou an nan pratik fabrikasyon dirab ak ekolojik-konsyan.


Ki sa ki fè trisiklèt elektrik granmoun nou yo apa se pa sèlman karakteristik eksepsyonèl yo, men tou abòdab yo. Pri konpetitif, trisiklèt sa yo ofri yon konbinezon inegalabl nan bon jan kalite ak valè. Pran avantaj de lavant dirèk faktori nou yo pou fè eksperyans konvenyans, pèfòmans, ak style ke trisiklèt nou yo pote nan vwayaj chak jou ou. Byenveni nan mande ak lòd - revolusyone woulib ou a ak trisiklèt elektrik granmoun nou yo jodi a!
Baj popilè: granmoun tricycles elektrik, Lachin granmoun elektrik tricycles fabricants, ke founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
