Timoun rechargeable elektrik tricycle
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Ranje laj | 0 rive 24 mwa, 2 a 4 ane, 5 a 7 ane |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | QWD-1618A |
| Kote orijin | Hebei Lachin |
| Wou | 4 Kawotchou |
| N.W | 16.1kg |
| gwosè machin | 124.5 * 62.6 * 71cm |
| gwosè katon | 101.6 * 49 * 51.5cm |
| Batri | 12V4.5*1 |
| OGW | 18kg |
| batri | opsyonèl |
| chèz | opsyonèl |
| Port | tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |

Entwodwi dènye inovasyon nou an, Children Rechargeable Electric Tricycle - yon melanj pafè nan sekirite, amizman, ak konvenyans ki fèt pou elve eksperyans nan jwe pitit ou a. Tricycle elektrik rechargeable sa a gen anpil karakteristik ki bay priyorite tou de plezi ak fonksyonalite, sa ki fè li yon chwa ideyal pou jèn avanturyé.

Trisik la ekipe ak yon fonksyon demaraj ralanti ki wo ak ba-vitès, ki asire yon akselerasyon lis ak gradyèl ki aliyen ak bezwen devlopman pitit ou a. Karakteristik sa a pa sèlman amelyore sekirite, men tou li bay yon eksperyans monte konfòtab ak agreyab. Fonksyon pedal pye a ak karakteristik absòpsyon chòk ajoute yon kouch siplemantè nan konfò, fè chak woulib yon briz pou ti kras ou a.

Sekirite pran priyorite ak enklizyon de yon limyè devan endepandan ak avètisman fonksyon flash doub. Kit pitit ou a ap eksplore pandan jounen an oswa lè solèy kouche, karakteristik sa yo amelyore vizibilite, asire yon anviwònman monte an sekirite. Tricycle la tou gen yon tablo mizik kontwòl santral, priz MP3, ak priz USB, ki bay opsyon amizman kontinuèl pou pitit ou a. Koulye a, yo ka jwi Melody pi renmen yo pandan y ap kwazyè alantou, ajoute yon dimansyon mizik nan rekreyasyon yo.
Baj popilè: timoun rechargeable elektrik tricycle, Lachin timoun rechargeable elektrik bekàn twa wou manifaktirè yo, ke founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




