
Sou entènèt jwèt Elderly Leisure Scooter
Tricycle elektrik 600w motorize trike scooter motosiklèt 3 wou tricycle pou timoun ti bebe fistibal pou granmoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 3 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Gwosè wou | 14" |
| Vòltaj | 48V/60V |
| Ekipman pou pouvwa | PLON-Asid BATRI |
| Sistèm frenaj | Kalite tanbou devan ak dèyè |
| Kapasite batri | 20Ah% 2f22Ah |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XL-A8 |
| Ranje pou chak pouvwa | 35-45 km |
| Vitès maksimòm | <30km/h |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Pouvwa motè | 600W/800W/1000W |
| Batri | 48V 20ah plon asid batri |
| Kawotchou | Kawotchou vakyòm |
| Kapasite Pasaje Rated | Twa chèz |
| Ekspozisyon | LCD ekspozisyon |
| Max chaj | 300Kg |
| Mo kle | Tricycle elektrik bisiklèt |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Kendao/Ningbo/Shanghai/Tianjin/Guangzhou |
| Kapasite Pwovizyon pou | 3000 Moso / Moso pou chak jou |


Lonjevite vwayaj ou a garanti pa yon batri ki dire lontan, ki ofri peryòd pwolonje nan eksplorasyon san enkyetid pou rechaje souvan. Fèt ak estabilite nan tèt ou, konsepsyon scooter a bay yon kò an sekirite ak ekilibre, ankouraje konfyans ak fasilite nan itilize pou pasaje yo nan tout nivo konpetans.


Navige nan divès kondisyon metewolojik se yon briz ak gidon ki enpèmeyab, ki ofri yon priz an sekirite menm nan kondisyon mouye. Panèl enstriman ki gade lannwit ak limyè devan klere asire vizibilite pandan vwayaj aswè, priyorite sekirite ak konfyans nan anviwònman ki pa gen limyè.


Abòdab se kle, ak scooter nou an se yon pri konpetitif, ki fè li yon opsyon atire pou moun k ap chèche bon jan kalite san konpwomi. Avèk lavant dirèk faktori, ou ka jwi benefis ki genyen nan yon scooter ki rich ak konfòtab nan yon pri inegalabl.

Baj popilè: scooter lwazi granmoun aje, Lachin manifaktirè scooter lwazi granmoun aje, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
