
Elektrik Mobilite Scooters Pou Granmoun
600watts C18 cho vann faktori Wholesale meyè kalite elektrik trisiklèt pou granmoun twa wou elektrik scooters
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Voltage | 60V |
| Non mak | DAODEBAO |
| Vitès maksimòm | 50-70Km/h |
| Tan chaj (h) | 5-7h |
| Kapasite Klas | 20-25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 70-90km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Nimewo Modèl | XL-C11 |
| Gwosè kawotchou | 300-10 vakyòm kawotchou fè wou ak kouvèti mwaye |
| Kapasite chaj | 100-200kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | Dezhou Xinrui nouvo enèji teknoloji co, LTD |
| Kote orijin | Shandong, Lachin |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Voltage | 48V/60V 20A/32A |
| Itilizasyon | Transpò pasaje yo |
| Fren | Devan fren Dèyè fren doub |
| Koulè | Koulè Customized |
| Logo | Aksepte Logo Customized |
| Materyèl | Asye pur |
| Max chaje | 200 KGS |
| Kontwolè | 12 Tib |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Opsyonèlman anbalaj, bwat katon oswa etajè fè |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 moso/moso pa mwa |


Kè scooters sa yo chita nan batri super ki dire lontan yo, pou asire vwayaj ou a pa sèlman grizant, men tou dirab. Avèk yon vitès konsepsyon maksimòm mwens pase oswa egal a 30KM/H ak yon kantite mil kontinyèl enpresyonan ki pi gran pase oswa egal a 30KM, ou ka navige avèk konfyans nan lari vil yo oswa nan peyizaj banlye avèk fasilite, rive nan destinasyon ou san yo pa enkyete w pou rechaje souvan.


Ajoute yon touche nan konplike nan woulib ou a, scooters nou yo gen yon koulè penti zanmitay anviwònman an, ki reflete angajman nou nan dirab ak konsepsyon ekolojik-konsyan. Pi lwen pase apèl ayestetik yo, scooters sa yo gen yon pri konpetitif, ki fè yo yon opsyon atire pou moun ki apresye tou de bon jan kalite ak abòdab.

Baj popilè: elektrik mobilité scooters pou granmoun, Lachin elektrik mobilité scooters pou granmoun fabricants, ke founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
