Adult Folding Bikes 7 vitès
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 25KM/h -40KM/h |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm |
| Gwosè wou | 20" |
| Vòltaj | 60V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 10.4 AH |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Chongqing, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K4-A |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | >50km% 2fh |
| Koupl | 60-70 Nm |
| Tan chaje | 1 ~ 3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè santral |
| Pozisyon batri | Carrier dèyè |
| Non pwodwi | 750w nèj Ebike |
| Fouchèt devan | 20*4.0 lwil oliv motonèj jòn chòk absòpsyon devan fouchèt |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Aks santral | Senk chanèl 100 * 175 |
| Pwa nèt | 36kg |
| Machin elektrik: | 350W-1000W te pale wou |
| Vwayaj kontinye: | 60km |
| Koulè | Sipòte personnalisation |
| Gwosè kawotchou: | 20pous 4.0 Kawotchou Grès |
| Batri | 48V 15Ah ityòm batri |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Yo nan lòd yo asire sekirite machandiz yo, konpayi nou an pral premye vlope machandiz yo ak kousinen koton, ak Lè sa a, pake yo nan katon asire sekirite machandiz yo bay achtè yo. |
| Port | Chongqing Guangzhou Ningbo Shanghai |
| Kapasite Pwovizyon pou | 1000000000 moso/moso pa mwa |

Entwodwi Adult Folding Bikes 7 Speed nou an - yon fizyon dènye kri nan konsepsyon, pèfòmans, ak adaptabilite ki pwepare pou vwayajè modèn ak fanatik avanti. Chaje ak karakteristik ki priyorite pouvwa, personnalisation, ak rezistans, bisiklèt sa a plisman pwomèt yon eksperyans monte san parèy.

Adult Folding Bikes 7 Speed la ofri yon seri de personnalisation, ki pèmèt ou chwazi koulè ki adapte ak style ou. Kè bisiklèt sa a chita nan motè li yo - yon motè wou 350W-1000W ki solid ki asire yon seri vitès eksitan ant 25KM/èdtan ak 50KM/èdtan. Avèk yon batri ityòm 48V10.4A, ou ka antre nan vwayaj ki dire 40 kilomèt sou yon sèl chaj, bay tou de efikasite ak lonjevite.

Fèt pou konfò ak pèfòmans, bisiklèt la prezante yon seri bòl espesyalize ak yon tib chèz alyaj aliminyòm. Kawotchou espesyal 20*4.0 pou machin elektrik yo, makonnen ak yon konsepsyon kawotchou nèj elaji ki reziste, pwomèt traction ak rezistans pi bon. Manch orizontal alyaj aliminyòm ak ankadreman kontribye nan estrikti ki lejè bisiklèt la, fasilite plisman fasil ak transpò.

Adult Folding Bikes 7 Speed gen anpil bon jan kalite tren kondwi, ki gen ladan yon manivèl alyaj aliminyòm, Shimano TX50 shifter, Shimano ZT50 derayeur dèyè, ak yon Shimano 7-freewheel vitès. Konbinezon sa a asire tranzisyon angrenaj san pwoblèm ak yon eksperyans monte lis. 120-Seksyon espesyal chèn anti-rouye pou machin elektrik ajoute durability, pwomèt lonjevite menm nan divès kondisyon monte.

Sekirite a se esansyèl, ak bisiklèt sa a plisman ekipe ak espesyalize fren disk mekanik pou devan ak dèyè machin elektrik. Konektè ki enpèmeyab yo, levye fren pouvwa-off, ak twa-an-yon klan klan limyè devan fonksyon amelyore sekirite ak fonksyonalite. Bisiklèt la tou gen twa mòd monte - pi elektrik, asistans pouvwa elektrik, ak monte ki mache ak moun - bay fleksibilite pou preferans monte divès kalite.

Adult Folding Bikes 7 Speed se pa sèlman yon mòd transpò; li se yon ekspresyon de style ak fonctionnalités. Avèk yon pri favorab akòz lavant dirèk faktori, bisiklèt plisman sa a vin tounen yon chwa atire ak ekonomik pou moun k ap chèche yon solisyon vwayaj dinamik ak ekolojik. Mande ak lòd kounye a pou fè eksperyans libète, vitès, ak personnalisation ke bisiklèt pliyan sa a pote nan woulib chak jou ak avantur. Ogmante eksperyans vwayaj ou jodi a!
Baj popilè: granmoun plisman bisiklèt 7 vitès, Lachin granmoun plisman bisiklèt 7 vitès manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








