Fat Tire elektrik Mountain
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Kalite entelijan | Elektwonik, Digital |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-X2-A |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Koupl | 70-80 Nm |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Elektrik Mauntain bisiklèt |
| Batri | 48V 10.4Ah ityòm batri |
| Pouvwa motè | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm |
| Fren | Dis-fren |
| Motè | 350W--1000W |

Deklanche frison eksplorasyon nan wout ak dènye kri Fat Tire Electric Mountain Bike nou an. Misikilman fabrike pou konkeri tèren difisil, bisiklèt sa a san pwoblèm konbine pouvwa, adaptabilite, ak style pou avanti nan ultim deyò. Avèk koulè customizable, yon ankadreman alyaj aliminyòm dous, ak yon pwa nèt nan 29kg, bisiklèt sa a frape balans pafè ant estetik ak pèfòmans.

Ki mache ak yon motè wou entegre 350W-1000 dinamik, Fat Tire Electric Mountain Bike a bay vitès ki sòti nan yon konfòtab 25/èdtan rive yon grizant 45/èdtan, asire yon woulib enteresan ak efikas atravè mòn, santye, ak peyizaj rezistan. . Batri ityòm lan, ki disponib nan divès kapasite soti nan 48V10.4A rive 48V25A, bay yon seri enpresyonan de 40 kilomèt ak yon remakab 80 kilomèt, ki pèmèt ou eksplore byen lwen ak lajè sou yon sèl chaj.

Navigasyon sou divès tèren fasil ak karakteristik espesyalize yo, tankou yon fouchèt devan motonèj jòn ki absòbe chòk, kawotchou espesyal 26*4.0 pou machin elektrik yo, ak yon wou libre Shimano 7-vitès pou tranzisyon angrenaj san pwoblèm. . So ki enpèmeyab sou aks sant la, ansanm ak chèn espesyal anti-rouye a, asire durability ak lonjevite, menm nan kondisyon metewolojik difisil.
|
Paramèt pwodwi |
|||
|
Gwosè: |
26 pous |
Materyèl ankadreman: |
Aviyasyon alyaj aliminyòm |
|
Chaj: |
150 kg |
machin elektrik: |
500-1000W |
|
Batri: |
48v10.4a batri ityòm |
Pwa nèt: |
28kg |
Baj popilè: grès kawotchou elektrik mòn, Lachin grès kawotchou elektrik mòn manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Ebikes pou granmoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








