Idwolik disk fren Ebikes pou granmoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Segondè kabòn asye |
| Gwosè wou | 20" |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 10.5 AH |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K13 |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Desann Tib |
| Lajè kawotchou | 20*4" |
| Kote orijin | Guangxi, Lachin |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | <30km/h |
| Koupl | 30-50 Nm |
| Non pwodwi | 20 pous bisiklèt elektrik |
| Batri | 48V 10.4Ah ityòm batri |
| Vòltaj | 48v |
| pouvwa | 350w-1000w |
| Vitès | MAX 40km% 2fh |
| Gwosè kawotchou | 20*4.0 pous |
| Koulè | nwa |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm |
| Pwa nèt | 26kg |
| Materyèl ankadreman | Segondè kabòn asye |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Premye nan polybag, Lè sa a, nan katon |
| Port | Shenzhen |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 ansanm/ansanm pa semèn |

Entwodwi ebike fren idwolik disk nou an pou adilt, yon solisyon dènye kri ki fèt pou revolisyone eksperyans vwayaj ou a ak yon melanj pafè nan style, pèfòmans, ak fonksyonalite. Bisiklèt elektrik sa a metikuleuman fabrike pou satisfè bezwen divès pasaje nan vil yo, ki ofri yon seri de karakteristik ki fè li kanpe deyò nan mond lan nan bisiklèt elektrik.

Pèsonalizasyon pran sant etap ak Ebikes idwolik disk fren nou an, ki disponib nan yon varyete koulè pou adapte ak style pèsonèl ou. Nou ale yon etap pi lwen nan sipòte koulè Customized, ki pèmèt ou eksprime endividyèlman ou atravè chwa ou nan estetik bisiklèt elektrik.

Powered by yon batri ityòm solid 48V10.4A, ebike nou an asire yon lavi batri remakab ki rive jiska 40 kilomèt sou yon chaj sèl. Ranje enpresyonan sa a bay libète pou navige nan lari vil yo oswa kwazyè sou wout panoramiques san yo pa enkyete pou kouri nan pouvwa.

Ankadreman alyaj aliminyòm ki lejè men dirab se yon karakteristik rekòmandasyon, konbine fòs ak ladrès pou yon eksperyans monte amelyore. Materyèl sa a pa sèlman kontribye nan solidite an jeneral ebike la, men tou asire li rete lejè, sa ki fè li fasil okipe ak manevwe nan divès tèren.

Konfò se yon pi gwo priyorite, ak fren idwolik disk fren Ebike nou yo vini ekipe ak yon aparèy epè ak konfòtab. Karakteristik sa a asire ke woulib ou yo pa sèlman efikas, men tou agreyab, menm pandan vwayaj pwolonje.

Versatility se kle, ak ebikes nou yo ofri plizyè mòd monte, ki gen ladan pi elektrik, asistans elektrik, ak monte moun. Kit ou prefere konvenyans nan yon woulib totalman elektrik, ogmantasyon an plis nan asistans elektrik, oswa eksperyans nan tradisyonèl nan pedale, ebikes nou yo adapte a preferans ou san efò.
Sètifye pou bon jan kalite ak sekirite, Ebikes idwolik disk fren nou yo bay priyorite sètifikasyon pwodwi, bay pasaje yo lapè nan tèt ou ki bay valè fyab ak pèfòmans. Kalite toujou vini an premye nan angajman nou bay yon eksperyans siperyè bisiklèt elektrik.
Pri favorab akòz lavant dirèk faktori, Ebikes idwolik disk fren nou yo ofri yon konbinezon inegalabl nan abòdab ak bon jan kalite. Nou akeyi demann ak lòd, envite ou ogmante eksperyans vwayaj ou ak yon bisiklèt elektrik ki pa sèlman satisfè, men depase atant ou yo. Mande ak lòd kounye a rantre nan lavni nan mobilite iben epi jwi pri favorab yo ofri nan lavant dirèk faktori nou an. Monte nan yon nouvo epòk nan konvenyans ak style jodi a!
Baj popilè: idwolik disk fren ebikes pou granmoun, Lachin idwolik disk fren ebikes pou granmoun manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








