Off Road bisiklèt elektrik
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 26" |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | F&R la vle di Cable-Pull Disc Brake |
| Kapasite batri | 10.5Ah |
| Lòt atribi | |
| Koupl | 60-70NM |
| Tan chaje | 3~6/H |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Desann Tib |
| Lajè kawotchou | 26*4 |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-X5 |
| Ranje pou chak pouvwa | 40 ~ 45km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Electric Fat Tire Bike |
| Koulè | Koulè Customized |
| Pouvwa motè | 350W (500W / 750W pou opsyonèl) |
| Max chaj | 180kgs |
| Pwa nèt | 30kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Anbalaj nan katon 5-ply la |
| Port | Guangzhou |
| Kapasite Pwovizyon pou | 800 moso/moso pa mwa |

Eksprime endividyèlman ou atravè personnalisation ak yon varyete koulè ki disponib pou bisiklèt elektrik Off-Road ou a. Fè soti nan alyaj aliminyòm lejè men solid, bisiklèt la frape balans pafè ant portabilite ak rezistans, peze nan yon sèlman 29kg, pandan y ap gen yon kapasite chaj nan 150kg, asire fòs ak estabilite nan antrepriz off-road ou yo.

Degaje pouvwa anndan an ak motè 350W-1000W, ki ekipe ak reyon 12G pou pèfòmans amelyore. Batri ityòm 48V10.4A-48V25A a pèmèt vwayaj ou a, bay yon seri enpresyonan de 40 a 80 kilomèt. Si w ap navige nan yon 25/èdtan kalme oswa anvi yon adrenalin rush a 45/èdtan, bisiklèt elektrik Off-Road la delivre yon woulib sezisman ak dinamik.

Enjenieri pou defi nan wout, bisiklèt la gen yon seri bòl portant solid, konpozan Shimano tankou TX50 shifter, ZT50 derayeur dèyè, ak 7-vitès freewheel, asire tranzisyon angrenaj lis sou tèren difisil. Lwil oliv motonèj jòn ki absòbe chòk devan fouchèt la ak kawotchou espesyal 26 * 4.0 garanti yon woulib konfòtab, absòbe chòk ak navige sifas ki graj ak fasilite.
Baj popilè: nan wout elektrik bisiklèt, Lachin nan wout elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







