Detachable Battery Mountain Elektrik Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 20" |
| Voltage | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 12.5 Ah |
| Lòt atribi | |
| Koupl | 30-50 Nm |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K7 |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Tib chèz |
| Fouchèt devan | MOZO sispansyon fouchèt |
| Kawotchou | Kenda |
| Pouvwa motè | 48V500W |
| Kontwolè | Entelijan kontwolè |
| gaz | Pous gaz |
| Ekspozisyon | LCD/LED Display |
| Batri | 48V10AH |
| PAS | 1:1 entèlijan pedal asistans sistèm |
| Range | 31-60km |
| Sètifikasyon | CE CCC ISO9001 |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 7 kouch doub mi katon, Anbalaj gwosè: 146 * 28 * 70cm Pake Customized & Logo ki disponib |
| Port | Shanghai & Ningbo |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 moso/moso pa mwa |

Eksperyans pwent nan avanti nan wout ak bisiklèt detachable batri Mountain elektrik nou an, yon pionan nan domèn bisiklèt elektrik ki san pwoblèm marye pouvwa, durability, ak adaptabilite. Mete kont yon seri koulè customizable, bisiklèt sa a se pa sèlman yon mòd transpò; se yon deklarasyon endividyèlman.

Fèt nan alyaj aliminyòm ki lejè men ki solid, ankadreman an, tib chèz la, ak manch orizontal kontribye nan yon pwa total nèt nan 30kg, bay yon woulib ajil san yo pa konpwomèt sou rezistans. Kapasite chaj bisiklèt la nan 150kg asire li akomode pasaje nan divès gwosè, fè li yon konpayon ideyal pou chak avanturyé.

Ekipe ak karakteristik espesyalize, ki gen ladan yon planch mouch 20*4.0 motonèj demi-pake ak yon fouchèt espesyal lwil oliv jòn ki absòbe chòk, bisiklèt elektrik sa a se tayè pou konkeri santye mòn ki difisil. Shimano TX50 shifter, ZT50 derayeur dèyè, ak Shimano 7-wou lib vitès ofri chanjman presi nan angrenaj, amelyore kontwòl ou ak manyablite.

Sekirite ak fonksyonalite yo esansyèl, ak yon sistèm ekleraj konplè, konektè ki enpèmeyab, ak yon fonksyon limyè fren yon sèl nan limyè ke a. Capteur vitès mayetik entegre 12-la asire yon tranzisyon lis ant twa mòd monte yo: Pi elektrik, Asistans pouvwa elektrik, ak Riding ki mache ak moun.
Baj popilè: detachable batri mòn elektrik bisiklèt, Lachin detachable batri mòn elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou


