Tout tèren elektrik plisman bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 20" |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 10.5Ah |
| Lòt atribi | |
| Tan pou chaje | >3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Lajè kawotchou | 20*4" |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K4 |
| Ranje pou chak pouvwa | 35-45km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Koupl | 60-70nm |
| Non pwodwi | Elektrik Fording bisiklèt |
| Kapasite batri | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah si ou vle) |
| Pouvwa motè | 500W (750W / 1000W si ou vle) |
| Kontwolè | 48V vag sinis entèlijan kontwolè |
| Dezapwouve | LCD ekspozisyon dijital |
| Max chaj | 150kg |
| Logo | OEM akseptab |
| Chok absobe | Sispansyon ankadreman |
| Pwa nèt | 28kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Anbalaj nan 5-katon pli |
| Port | Shenzhen pò maritim |
| Kapasite Pwovizyon pou | 800 moso/moso pa semèn |

S'angajè nan yon nouvo epòk nan avanti ak tout tèren bisiklèt elektrik pliye nou an, yon fizyon nan inovasyon ak konsepsyon rezistan ki redefini adaptabilite nan mond lan nan bisiklèt elektrik. Fèt nan alyaj aliminyòm avyasyon, ankadreman an se pa sèlman lejè, men montre yon rezistans eksepsyonèl, asire yon konpayon solid pou escapades nan wout ou yo.

Abòde tèren ki graj vin yon briz ak fouchèt la devan ki absòbe chòk, bay yon woulib lis ak konfòtab menm sou sifas ki pi difisil yo. Adaptabilite bisiklèt la ogmante plis pa panèl enstriman ki enpèmeyab, ajoute yon touche nan modèn pandan y ap asire rezistans nan divès kondisyon metewolojik.

Avèk twa mòd monte dinamik, bisiklèt elektrik pliye sa a adapte ak tout bezwen ou yo. Chanje san efò ant Pure Electric Riding pou yon vwayaj grizant, ki mache ak motè, Elektrik-Assisted Riding pou ogmantasyon siplemantè sa a lè w konkeri ti mòn, ak Riding Manyèl pou eksperyans bisiklèt tradisyonèl la. Tranzisyon an san pwoblèm ant mòd ofri yon eksperyans monte adapte ak agreyab pou tout preferans.

Piblisman avantur ou yo se batri ityòm 48V10.4A, yon sous enèji solid ki pouse bisiklèt la ak yon seri remakab 60 kilomèt sou yon sèl chaj. Di orevwa nan enkyetid ranje pandan w ap eksplore tèren byen lwen ak lajè, konfyans nan lonjevite serye nan lavi batri a.

Eksperyans libète eksplorasyon ak yon bisiklèt ki fèt pou tout tèren. Soti nan lari vil yo rive nan santye rezistan, bisiklèt elektrik pliye tout tèren nou an se tikè ou nan avanti san parèy. Pri favorab yo, makonnen ak lavant dirèk faktori, fè bisiklèt elektrik sa a yon chwa irézistibl pou moun k ap chèche yon melanj de pèfòmans ak abòdab.
Baj popilè: tout tèren elektrik plisman bisiklèt, Lachin tout tèren elektrik plisman bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








