Sou entènèt jwèt Fat Tire elektrik bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | High-kabòn asye |
| Gwosè wou | 20*4.0 |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 48V15A |
| Tan chaje | 6h |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri tib desann |
| Lajè kawotchou | 20*4" |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K12 |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Set bòl | seri bòl espesyal pou machin elektrik |
| Enstriman | 5-modèl vitès ak USB chaje, P68 ki enpèmeyab |
| Sou Off | Twa-an-yon klakson fonksyon volan limyè |
| Levye fren | Konektè ki enpèmeyab, pouvwa koupe levye fren |
| Fren disk | espesyal fren disk mekanik pou devan ak dèyè machin elektrik |
| Chèn | 120 seksyon espesyal chèn anti-rouye pou machin elektrik |
| Fouchèt devan | Espesyal lwil oliv jòn chòk-absòbe fouchèt devan pou motonèj |
| Liy prensipal la | Youn a sèt liy ki enpèmeyab P68 |
| Booster | Entegre 12-capteur vitès mayetik |
| Sipò pye | epè pou machin nèj elektrik |
| Kapasite Pwovizyon pou | 9999 Bwat/Bwat pou chak mwa |

S'angajè nan avanti final la ak dènye kri Fat Tire Elektrik Bisiklèt nou an, yon woulib pwisan ak versatile ki fèt yo konkeri divès tèren ak style ak presizyon. Gen yon motè wou 350W-1000W ki solid, bisiklèt elektrik sa a asire yon seri vitès eksitan soti nan 25KM/èdtan rive nan yon eksitan 50KM/èdtan, fè chak vwayaj yon eksplorasyon enteresan.

Kawotchou espesyal 20*4.0 espesyal pou machin elektrik yo, ansanm ak yon seri bòl espesyal pou machin elektrik yo, bay traction ak estabilite siperyè, kit w ap navige nan lari vil yo oswa w ap abòde santye nan wout. Ankadreman an asye kabòn segondè, ki peze nan 33kg, frape balans pafè ant fòs ak ladrès, pwomèt yon eksperyans monte dirab men ajil.

Ki fèt pou personnalisation, bisiklèt la sipòte yon spectre de koulè adapte ak style pèsonèl ou, asire ke Fat Tire elektrik bisiklèt ou a se pa sèlman yon mòd transpò men yon refleksyon nan endividyèlman ou. Tib chèz alyaj aliminyòm, manch orizontal, ak kranpon tib chèz la kontribye nan ayestetik dous bisiklèt la pandan y ap amelyore durability an jeneral.
Baj popilè: grès kawotchou elektrik bisiklèt, Lachin grès kawotchou elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








