Batri bisiklèt elektrik
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Gwosè wou | 24" |
| Vòltaj | 36V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Double V fren |
| Kapasite batri | 8 Ah |
| Lòt atribi | |
| Pozisyon motè | motè mwaye devan |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Kalite entelijan | Elektwonik, Digital |
| Kote orijin | Tianjin, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | TJFSD-F12 |
| Ranje pou chak pouvwa | 10 - 30 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Koupl | 70-80 Nm |
| Tan chaje | <1 hour |
| Mak | monte bisiklèt |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Elektrik vil bisiklèt |
| Batri | 36V batri ityòm |
| Kalite | 24'' E-Bike |
| Pouvwa motè | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Logo | Logo Customized |
| Vitès | 30 ~ 50Km / h |
| Kontwolè | Entelijan Brushless |
| Mo kle yo | Bisiklèt elektrik |
| Fren | Disk Brakce |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1pc/ctn |
| Kapasite Pwovizyon pou | 500 ansanm/ansanm pa jou |

Entwodwi bisiklèt elektrik batri nou an, yon fizyon san pwoblèm nan style, pèfòmans, ak konvenyans, metikuleu fabrike pou revolusyone eksperyans monte ou. Bisiklèt sa a se yon temwayaj nan inovasyon, prezante yon konsepsyon dènye kri ak teknoloji dènye kri, sa ki fè li chwa pafè a pou pasaje ki gen disène ki anvi tou de fonctionnalités ak distenksyon.

Nan nwayo li yo, bisiklèt elektrik sa a gen anpil yon alyaj aliminyòm ultra-lejè ak dirab 700C-16 pous ankadreman wout kab entèn, ki enjenyeu ki fèt ak konpatiman kache pou yon aparans dous ak rasyonalize. Makonnen ak yon fouchèt devan tout-aliminyòm bloke chòk-absòbe, bisiklèt sa a san efò abòde divès tèren, asire yon woulib lis ak konfòtab menm sou wout aksidante.

Ki fèt ak konfò kavalye nan tèt ou, gidon an papiyon ak tij alyaj aliminyòm ofri yon priz dekontrakte ak ergonomic, ki pèmèt pou kontwòl san efò ak manyablite. Sel la se metikulman fabrike yo dwe wo-elastik ak ergonomic, asire yon eksperyans chèz plus ak sipò, menm pandan woulib long.

Prepare pou yon avanti monte bisiklèt eksepsyonèl ak shifter avanse SHIMANO 21-vitès gwo pous, TZ31 derayeur devan, ak derayeur dèyè M310, ki pèmèt chanjman san pwoblèm ak presizyon san parèy pandan w ap monte. Fren disk mekanik kab-rale yo bay pouvwa pou kanpe serye, asire sekirite ou ak konfyans sou wout la.
Baj popilè: batri elektrik bisiklèt, Lachin batri elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




