Bisiklèt elektrik pou granmoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 21 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Gwosè wou | 26" |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | PLON-Asid BATRI |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 16.7 Ah |
| Lòt atribi | |
| Koupl | 70-80 Nm |
| Tan chaje | 1 ~ 3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Carrier dèyè |
| Lajè kawotchou | 1.95, 2.125 |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | TJFSD-F01 |
| Ranje pou chak pouvwa | >60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Kawotchou | 1.95 |
| Fouchèt | Fouchèt |
| Kalite wou | Wou pale |
| Derayeur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.akeyi Customized Logo |
| Manch bar | SM alyaj |
| Debouya | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Kawotchou ak tib | 24/26/20 * 1.95/2.125 Nwa Kawotchou |
| Okazyon | Beach |
| Volim | 0.2m³ |
| Detay anbalaj | SKD oswa CKD nan rims alyaj rocker mini bmx bisiklèt pou bmx, mini bmx kaskad pèfòmans bisiklèt bisiklèt sou vant, an gwo koutim bmx freestyle 20 |

Entwodwi bisiklèt elektrik nou an pou adilt, yon melanj pafè nan teknoloji dènye kri, konsepsyon dous, ak pèfòmans siperyè. Fèt ak presizyon, bisiklèt sa a pwomèt yon eksperyans monte san parèy pou amater ak vwayajè sanble.

Nan debaz li, bisiklèt la gen anpil yon alyaj aliminyòm ki solid men ki lejè 27.5 17-pous, ki gen wout kab entèn pou yon aparans pwòp ak senp. Fouchèt devan an ekipe ak tout aliminyòm bloke idwolik teknoloji absòbe chòk, asire yon woulib lis menm sou tèren difisil. Konsepsyon ergonomic la kontinye ak gidon an tib BT ak tij aliminyòm alyaj fòje, bay ekselan kontwòl ak manyablite.

Konfò monte se esansyèl, e se poutèt sa nou te enkòpore yon wo-fen, sel plus ki asire yon vwayaj konfòtab, kèlkeswa distans la. Chanjman nèf-vitès SHIMANO SL-M2000 bisiklèt la konbine avèk derayeur dèyè M370 la garanti yon chanjman san pwoblèm, ki pèmèt ou atake divès peyizaj san efò.
Baj popilè: elektrik bisiklèt pou granmoun, Lachin elektrik bisiklèt pou granmoun manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



