Elektrik Folding E-Bike Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm |
| Gwosè wou | 20" |
| Voltage | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 10.5 AH |
| Lòt atribi | |
| Koupl | 70-80 Nm |
| Kote orijin | Tianjin, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K3 |
| Vitès maksimòm | <30km/h |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Kalite | pliye 20" ebike |
| Karakteristik | kawotchou grès |
| Pouvwa motè | 48V350W |
| Ekspozisyon | LCD |
| Batri | 48V 10.4Ah ityòm batri |
| Derayeur | Shimano 7 vitès Derailleur |
| Lajè kawotchou | 4.0 KAWÒT GROS |
| Fren | Disk Brakce |
| Fouchèt devan | Fouchèt alyaj aliminyòm |
| Limyè | Dirije limyè |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 85% SKD 1 katon navigab |
| Port | Tianjin Port |
| Kapasite Pwovizyon pou | 1000 ansanm/ansanm pa mwa |

Entwodwi bisiklèt elektrik pliye elektrik dènye kri nou an, yon mèvèy nan jeni modèn ki fèt elve eksperyans vwayaj ou. Gen yon palèt koulè dous ak personnalisable, bisiklèt elektrik sa a se pa sèlman yon mòd transpò pratik, men tou yon deklarasyon élégance.

Ekipe ak yon pwisan motè wou 350W-1000W, e-bisiklèt nou an vwayaje san efò ak yon vitès ki sòti nan 25KM/èdtan rive nan yon enpresyonan 50KM/èdtan, asire vwayaj rapid ak efikas. Batri ityòm 48V10.4A bay yon seri enpresyonan 40 kilomèt sou yon sèl chaj, fè li yon konpayon serye pou vwayaj chak jou ou.

Fèt ak presizyon, tib chèz alyaj aliminyòm ak manch orizontal kontribye nan estrikti ki lejè men dirab bisiklèt la. Kawotchou espesyal 20*4.0 pou machin elektrik yo, ansanm ak yon wou lib Shimano espesyal 7-vitès, ofri traction eksepsyonèl ak kontwòl, sa ki fè li apwopriye pou divès teren.

Shimano TX50 shifter ak ZT50 derayeur dèyè asire tranzisyon angrenaj san pwoblèm, bay yon eksperyans monte lis ak agreyab. Sistèm frenaj e-bisiklèt nou an se pi wo, li gen fren espesyal mekanik disk pou tou de devan ak dèyè, garanti pouvwa kanpe serye nan tout kondisyon.

Sekirite ak konvenyans yo esansyèl, epi bisiklèt elektrik pliye E-Bike nou an ekipe ak yon sistèm ekleraj konplè. Konektè ki enpèmeyab, kòn, limyè devan, ak fonksyon volan yo entegre san pwoblèm, asire vizibilite pandan woulib lannwit. Fonksyon limyè fren nan yon sèl-fason nan limyè ke a ajoute yon kouch siplemantè nan sekirite.

Eksperyans adaptabilite ak twa mòd monte diferan: Pi elektrik pou kwazyè san efò, Asistans pouvwa elektrik pou yon ogmantasyon lè sa nesesè, ak monte ki mache ak moun pou eksperyans bisiklèt tradisyonèl la. Entegrasyon 12-capteur vitès mayetik la ak 5-enstriman modèl vitès ak chaj USB ak enpèmeyab P68 amelyore abilite teknolojik bisiklèt la.
Avèk pri faktori dirèk, bisiklèt elektrik pliye E-Bike nou an ofri yon konbinezon inegalabl nan pèfòmans, style, ak abòdab. Pa rate opòtinite pou revolusyone vwayaj ou a - mande epi pase lòd jodi a!
Baj popilè: elektrik plisman e-bisiklèt bisiklèt, Lachin elektrik plisman e-bisiklèt bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








