Ebikes pou granmoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 27 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 26" |
| Vòltaj | 36V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-X4 |
| Pozisyon motè | motè mwaye devan |
| Pozisyon batri | Desann Tib |
| Kalite entelijan | Elektwonik |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | >50km% 2fh |
| Koupl | 30-50 Nm |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Tan pou chaje | 6 èdtan |
| Batri | 36V8A Klas A batri ityòm |
| MOQ | 100 |
| Motè | 350W motè |
| Koulè | nwa |
| Vitès | 32 km/h |
| Pouvwa motè | 36V 250W |
| Max chaj | 150 KG |
| Non pwodwi | Bisiklèt elektrik |
| Kalite | Road E-bisiklèt |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | Guangzhou |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 moso/moso pa mwa |

Degaje kè kontan nan monte ak Ebikes nou yo pou adilt, ki fèt ak anpil atansyon pou bay yon eksperyans sezisman ak konfòtab pou siklis nan tout nivo. Enjenieri ak presizyon ak atansyon sou detay, bisiklèt elektrik sa yo enkòpore melanj pafè a nan pèfòmans, style, ak adaptabilite.

Gen yon gwosè kawotchou 26 * 4.0, Ebikes nou yo fasil atake divès tèren ak estabilite ak kontwòl. Ogmante eksperyans monte w lè w chwazi nan yon palèt koulè personnalisable, ki pèmèt ou eksprime endividyèlman w atravè ayestetik ou pi pito. Fè soti nan alyaj aliminyòm ki lejè men dirab, bisiklèt sa yo peze nan jis 29 kg, frape yon balans optimal ant portabilite ak solid.

Eksperyans pouvwa san parèy ak motè 350W-1000W, ki gen reyon 12G pou yon woulib lis ak efikas. Batri ityòm, ki sòti nan 48V10.4A rive 48V25A, asire yon seri enpresyonan 40 a 80 kilomèt, bay libète pou eksplore byen lwen ak lajè. Si w ap navige nan yon 25/èdtan dousman oswa w ap chèche yon adrenalin rush a 45/èdtan, Ebikes nou yo bay yon woulib grizant chak fwa.
|
Paramèt pwodwi |
|||
|
Gwosè: |
26 pous |
Materyèl ankadreman: |
Aviyasyon alyaj aliminyòm |
|
Chaj: |
150 kg |
machin elektrik: |
500-1000W |
Baj popilè: ebikes pou granmoun, Lachin ebikes pou granmoun manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








