Pliye STEP-THRU BIKE ELEKTRIK
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 20" |
| Voltage | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 15.6AH |
| Lòt atribi | |
| Koupl | 60-70 Nm |
| Tan pou chaje | >3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Desann Tib |
| Lajè kawotchou | 20*4 |
| Kote orijin | Tianjin, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-K10 |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Fouchèt | Sispansyon Fork |
| Batri | 48v 15.6AH |
| Motè | 48v 500W |
| Kawotchou | Kenda 20*4 |
| Fren | Dis-fren |
| Derayeur | SHIMANO 7-vitès |
| Sele | pi long sele |
| Top vitès | 32km% 2fh |
| Chaje | 36*2 |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1. 95% SKD, 85% RKD, CKD; 2. 5-katon kouch, ak 2-kouch papye mawon vlope 3-kouch papye corrugated, se imidite ak absòpsyon chòk; 3. Yo te mete sak plastik andedan katon an; 4. Selon demann kliyan an. |
| Port | tianjin |

Entwodwi bisiklèt elektrik pliye nou an, yon fizyon remakab nan konvenyans, konfò, ak vwayaj zanmitay ekolojik. Fèt ak presizyon ak fèt pou adaptabilite, bisiklèt elektrik sa a se yon jwèt-changer nan mond lan nan mobilite iben. Avèk yon konsantre sou bay yon eksperyans monte san pwoblèm, li ofri yon ankadreman asye kabòn ki wo, yon pwa nèt nan 30 kg, ak yon pakèt karakteristik ki founi pou vwayajè modèn la.

Ankadreman an asye kabòn segondè pa sèlman asire rezistans nan bisiklèt la, men tou kontribye nan konsepsyon ki lejè li yo, ki fè li fasil okipe ak transpòte. Peze sèlman 30 kg, bisiklèt elektrik ki pliye Step-Thru sa a jwenn yon balans pafè ant solidite ak manyablite, sa ki pèmèt pasaje yo navige nan lari vil yo avèk fasilite.

Amelyore eksperyans nan monte, bisiklèt la ekipe ak yon fouchèt devan chòk-absòbe, ki fèt yo absòbe enpak la nan sifas inegal epi bay yon woulib lis, konfòtab. Konsepsyon etap-thru ajoute yon kouch aksè siplemantè, ki fè li fasil pou pasaje tout laj monte ak desann bisiklèt la san efò.
Baj popilè: plisman etap-thru elektrik bisiklèt, Lachin plisman etap-thru elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







