
Trike elektrik
Antre nan tan kap vini an nan vwayaj iben ak Trike elektrik nou an, yon mèvèy jeni metikuleu fabrike ki melanje pouvwa, inovasyon, ak pratik. Nan nwayo a nan trike dènye kri sa a se yon pwisan 500W 25-motè leman, motè a Zhengxuanbo, bay yon woulib dinamik ak efikas...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Voltage | 60V |
| Nimewo Modèl | XL-X1CP |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Tan chaj (h) | 7-9h |
| Kapasite Klas | 20-25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 50-70km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | Eec |
| Pasaje yo | 3 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 8-pous Dongyue kawotchou fè wou mwaye |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Gwosè | 1630mm x 750mm x 1670mm |
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Koulè | Koulè Customized |
| Non pwodwi | Twa wou tricycle |
| Batri | Plon-asid |
| Motè | Brushless |
| Limyè | LEDlight |
| Fren | Devan fren Dèyè fren doub |
| Vitès maksimòm (km / h) | 35-45km/h |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Voltage | 60V 72v |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | KATTON |
| Port | Tianjin oswa Qingdao pò |
| Kapasite Pwovizyon pou | 3000 inite / inite pou chak semèn |


Navige ak presizyon ak konfyans, gras a Jusong ti senk-twou arbr debakadè a, asire manyen lis ak serye. Trike a ofri fleksibilite ak yon batri opsyonèl 48/60, pyese pa yon 48V-60V inivèsèl 12-tib kontwolè entèlijan pou pèfòmans optimal. Chwazi nan yon seri chajè frekans varyab entèlijan pou satisfè bezwen espesifik ou yo, ak opsyon tankou 48V60/20/32AH ki disponib.


Ki fèt pou konfò ak pratik, trike a prezante yon fouchèt devan aliminyòm idwolik motosiklèt, asire yon woulib konfòtab ak kontwole. Sistèm anti-vòl yon sèl-bouton kòmanse doub kontwòl remote ajoute yon kouch siplemantè sekirite, pwoteje envestisman ou avèk fasilite.


Gen yon fini penti elektwoforetik ak yon ankadreman tounen plastik, trike elektrik nou an pa sèlman eman style, men tou pwomèt durability ak rezistans. Chèz ti bebe a ki pliye ajoute yon manyen fanmi-zanmitay, ki pèmèt ou pataje woulib la ak ti kras ou alèz.

Baj popilè: elektrik trike, Lachin elektrik trike manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
