
Tricycle elektrik pou granmoun
S'angajè nan yon vwayaj nan konvenyans san parèy ak adaptabilite ak trisiklèt elektrik nou an pou adilt, metikuleu ki fèt pou elve eksperyans vwayaj ou. Pouse pa yon motè leman solid 500W, bekàn twa wou sa a bay yon woulib pwisan ak efikas, asire ke vwayaj chak jou ou yo se ...
Pwodwi Entwodiksyon
| Kalite Motosiklèt | Motosiklèt elektrik |
| Max. Vitès | {{0}km}km/h |
| Vòltaj | 48V |
| Lòt atribi | |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XL-Q6 |
| Kote orijin | Lachin |
| Kontwolè | 12T 30A |
| Ekspozisyon | dirije |
| Kapasite batri | 60% 2f72V 20AH |
| Gwosè kawotchou (devan/dèyè) | 300-8 |
| Fren (devan/dèyè) | FRE TANBA+FRE TANMB |
| Tan pou chaje | 6-8 Orè |
| USB | DISPONIB |
| Pouvwa motè | 500W |
| Limyè tèt | dirije |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | negosye |
| Port | Shanghai, Tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


Ekipe ak yon kontwolè entèlijan 48V-60V inivèsèl 12-tib, tricycle nou an reprezante pi gwo inovasyon teknolojik. Kontwolè avanse sa a optimize pèfòmans, bay yon eksperyans monte san pwoblèm ak reponn. Fren mwaye 110 devan ak dèyè, konplete pa yon fren pye, garanti pouvwa pou kanpe presi ak serye, asire sekirite ou nan chak vwayaj.


Rete enfòme ak nan kontwòl ak enstriman LCD dijital la, byen pozisyone pou aksè fasil. Limyè ki byen klere yo eklere chemen ou, sa ki amelyore vizibilite pandan vwayaj lannwit. Manch vire ki enpèmeyab la ajoute rezistans ak fyab, sa ki pèmèt ou navige avèk konfyans nan divès kondisyon metewolojik.


Pri konpetitif, trisiklèt elektrik nou an pou granmoun ofri valè eksepsyonèl san yo pa konpwomèt sou bon jan kalite. Avèk lavant dirèk faktori, ou ka mande epi kòmande tricycle sa a ki gen anpil karakteristik nan yon pri favorab, ki gen melanj pafè a nan pèfòmans, sekirite, ak konvenyans. Revolusyone vwayaj chak jou ou - mande kounye a epi anbrase yon nouvo epòk nan mobilite elektrik trisiklèt.
Baj popilè: elektrik bekàn twa wou pou granmoun, Lachin elektrik bekàn twa wou pou granmoun manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
