
Trike elektrik pou granmoun
Eksperyans nan lavni nan mobilite pèsonèl ak Trike elektrik nou an pou adilt, yon solisyon pwisan ak efikas ki fèt pou redefini vwayaj chak jou ou. Gen yon motè solid 500W, trike sa a san efò konbine pèfòmans ak fyab, asire yon woulib dinamik ak agreyab pou ...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Vòltaj | 60V |
| Lòt atribi | |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Tan chaj (h) | 5-7h |
| Kapasite Klas | 15-20 degre |
| Kondwi Kilométrage | 30-50km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CCC |
| Pasaje yo | 2 |
| Sistèm fren | Disk devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 14" |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 300-400kg |
| Nimewo Modèl | XL-Q7 |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kote orijin | Tianjin, Lachin |
| Gwosè | Customizable |
| Kalite fren | Fren elektwonik |
| Sispansyon | Sispansyon dèyè |
| Limyè | Ki ap dirije limyè tèt |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Non Atik | elektrik tricycle turkey |
| Mo kle | granmoun tricycle elektrik |
| Sistèm fren | devan ak dèyè fren tanbou doub |
| Gwosè wou | 14 pous |
| OEM% 2foDM | aksepte |
| Itilizasyon | elektrik pasaje tricycle |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Pake katon |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 moso/moso pa mwa |


Avèk yon pwa machin nan 85kg, trike elektrik nou an frape balans pafè ant durability ak manyablite, ofri estabilite san yo pa konpwomèt sou ladrès. Vitès konsepsyon maksimòm mwens pase oswa egal a 30KM/H ak yon kantite mil kontinyèl remakab ki pi gran pase oswa egal a 30KM fè li yon konpayon ideyal pou tou de vwayaj iben kout ak vwayaj pwolonje, bay pasaje san parèy.


Trike elektrik nou an gen yon pri konpetitif, sa ki fè li yon opsyon atire pou moun ki priyorite tou de bon jan kalite ak abòdab. Avèk lavant dirèk faktori, ou ka mande epi kòmande trike inovatè sa a nan yon pri favorab, asire w ke ou fè eksperyans melanj pafè a nan pèfòmans, konvenyans, ak pri-efikasite.

Baj popilè: elektrik trike pou granmoun, Lachin elektrik trike pou granmoun manifaktirè, founisè, faktori
Pwochen: Tricycle elektrik pou granmoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
