
3 Wheeler bisiklèt elektrik
Entwodwi bisiklèt elektrik dènye kri 3 Wheeler nou an, kote pouvwa, efikasite, ak karakteristik avanse konvèje pou redefini eksperyans woulib ou. Avèk yon motè solid 500W nan nwayo li yo, bisiklèt elektrik sa a san efò konbine pèfòmans ak fyab, ofri yon woulib dinamik ak sezisman pou ...
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 3 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Gwosè wou | 16" |
| Vòltaj | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | PLON-Asid BATRI |
| Sistèm frenaj | Kalite tanbou devan ak dèyè |
| Kapasite batri | 20ah |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XL-TPZ |
| Ranje pou chak pouvwa | 31 - 60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Koupl | >100 Nm |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Desann Tib |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Motè | Bwòs |
| Kapasite Pasaje Rated | 4 |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Pouvwa motè | 500W |
| Mo kle | pasaje tricycle |
| Koulè | Koulè Customized |
| Kawotchou | Kawotchou Tubeless |
| Batri | Plon asid batri |
| Kontwolè | 15 Tib |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | KATTON |
| Port | Tianjin oswa Qingdao pò |
| Kapasite Pwovizyon pou | 3000 inite / inite pou chak semèn |


Di orevwa nan enkyetid ranje ak batri a super ki dire lontan, bay yon vwayaj pwolonje sou yon sèl chaj. Chargeur frekans varyab la ajoute yon touche nan adaptabilite, ki pèmèt ou Customize preferans chaj ou a pou pi bon konvenyans. Si w ap chèche pou yon ranplasman rapid oswa yon chaj ki pi gradyèl, bisiklèt sa a adapte ak bezwen ou yo.


Rete enfòme ak nan kontwòl ak enstriman LCD dijital la, fasilman montre enfòmasyon esansyèl sou woulib ou a. Eklere chemen ou pandan vwayaj lannwit ak gwo limyè devan yo, asire vizibilite ak sekirite nan kondisyon ki pa gen limyè.


Antre nan revolisyon elektrik la epi mande kounye a pou w fè eksperyans sinerji pafè a nan pouvwa, efikasite, ak karakteristik dènye kri ak bisiklèt elektrik 3 Wheeler nou an. Si w ap vwayaje nan lari vil yo oswa si w ap antre nan yon woulib lantèman, bisiklèt elektrik sa a pwomèt pou elve eksperyans woulib ou nan yon nouvo wotè.
Baj popilè: 3 wou elektrik bisiklèt, Lachin 3 wou elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Elektrik twa wou bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
