
Trike elektrik pou granmoun aje
Eksperyans egzanp nan konfò ak konvenyans ak Trike elektrik nou an pou granmoun aje, ki fèt ak anpil atansyon pou satisfè bezwen yo inik nan pasaje ki pi gran k ap chèche yon mòd transpò serye ak konfòtab. Enjenyè ak yon motè leman 500W 25-de Zhengxuanbo, trike sa yo bay yon...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Vòltaj | 48V |
| Nimewo Modèl | XL-JKC |
| Vitès maksimòm | Mwens pase oswa egal a 30Km / h |
| Tan chaj (h) | 7-9h |
| Kapasite Klas | Pi gran pase oswa egal a 25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 50-70km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CE |
| Pasaje yo | 3 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 3.00-8 |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kote orijin | Tianjin |
| Gwosè | 132*71*65 |
| Mo kle | Tricycle motorize pou granmoun |
| Koulè | Koulè Customized |
| Sètifikasyon | CE |
| Motè | 500W |
| Fren | Fren tanbou |
| Kontwolè | 12 Tib |
| Vitès | 28km% 2fh |
| Max chaje | 200kg{{1}kg |
| Logo | Customize |
| Kapasite Eskalad | 25 degre |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Trisiklèt motorize pou granmoun chaje nan pake katon / ankadreman fè opsyonèl |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 lam / lam pou chak semèn |


Jusong ti arbr debakadè senk twou a, makonnen ak yon batri opsyonèl 48/60, ofri adaptabilite ak efikasite adapte a preferans endividyèl yo. Kontwolè entèlijan 48V-60V inivèsèl 12-tib la optimize pèfòmans trike a, asire yon woulib lis ak reponn. Chwazi nan yon seri de opsyonèl 48V60/20/32AH entèlijan chajè frekans varyab, bay adaptabilite ak konvenyans nan chaje.


Ki fèt ak konfò granmoun aje nan tèt ou, trike yo vante yon fouchèt devan idwolik motosiklèt pou yon woulib lis ak kontwole. Kousen chèz kim ki epè asire pi bon konfò pandan vwayaj pwolonje. Chèz ti bebe ki pliyab la ajoute yon manyen fanmi-zanmitay, sa ki pèmèt granmoun aje yo pataje kè kontan nan woulib la ak pitit pitit yo.


Fini penti abazde elektwoforetik amelyore apèl ayestetik trikes yo pandan y ap ajoute rezistans. Kòf la dèyè plastik bay espas depo pratik pou afè pèsonèl, ranpli fonksyonalite trikes yo.

Baj popilè: elektrik trikes pou granmoun aje, Lachin elektrik trikes pou granmoun aje manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
