
Elektrik twa wou bisiklèt
Antre nan yon vwayaj revolisyonè ak bisiklèt elektrik twa wou nou yo, yon fizyon nan pouvwa, andirans, ak konsepsyon reflechi fabrike pou redefini eksperyans woulib ou. Nan kè a nan bisiklèt inovatè sa yo se yon motè tèribl 800W, asire yon woulib grizant ak dinamik ki san efò ...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 801-1000W |
| Voltage | 60V |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XL-LHY |
| Tan chaj (h) | 7-9h |
| Kapasite Klas | Pi gran pase oswa egal a 25 degre |
| Kondwi Kilométrage | 30-50km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | CE |
| Pasaje yo | 3 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 3.00-10 |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Kote orijin | Tianjin Lachin |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Pouvwa | 800W |
| Batri | 60V20AH plon-asid batri |
| Vitès maksimòm (km/h) | 25-30km/h |
| Kawotchou | 3.00-10 Vacuum Tire |
| Fren | Fren tanbou devan ak dèyè |
| Kontwolè | 15 Tib |
| Ankadreman | Steel ankadreman |
| Limyè devan yo | Dirije limyè devan |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Port | Tianjin, Lachin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 1000 lam / lam pou chak semèn |


Di orevwa nan enkyetid ranje ak batri a super ki dire lontan, bay yon vwayaj pwolonje san yo pa konplikasyon nan rechaj souvan. Ki fèt pou tout sezon, twa-wou sa yo ekipe ak absòpsyon chòk ak yon kapo, ki ofri pwoteksyon san parèy kont eleman yo. Lapli oswa nèj, ou ka navige anviwonman ou san yo pa konpwomèt sou konfò oswa sekirite.


Bisiklèt elektrik twa wou nou yo mete yon koulè penti élégance ak zanmitay anviwònman an, ki montre yon angajman pou dirab ak estetik. Eksteryè a se pa sèlman je-pwan, men tou dirab, asire ke bisiklèt ou a rete yon tèt-turner pou ane kap vini yo.


Pri konpetitif ak disponib atravè lavant dirèk faktori, bisiklèt elektrik twa wou sa yo ofri yon konbinezon inegalabl nan pèfòmans, durability, ak style. Mande kounye a epi kòmande pwòp twa-wou elektrik ou a, epi rantre nan mouvman an nan direksyon pou yon nouvo epòk mobilite kote pouvwa, andirans, ak konsepsyon reflechi konvèje pou yon eksperyans monte san parèy.
Baj popilè: elektrik twa wou bisiklèt, Lachin elektrik twa wou bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Tricycle elektrik bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
