
Twa wou bisiklèt elektrik
Antre nan yon nouvo epòk nan mobilite iben ak bisiklèt elektrik twa wou nou an, yon fizyon nan teknoloji dènye kri ak konsepsyon reflechi metikulman fabrike pou elve eksperyans woulib ou. Nan kè bisiklèt inovatè sa yo se yon pwisan 500W 25-motè leman ki soti nan Zhengxuanbo,...
Pwodwi Entwodiksyon
| Pouvwa | 501 - 800W |
| Vòltaj | 60V |
| Nimewo Modèl | XL-YZ |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | Eec |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kote orijin | Jiangsu, Lachin |
| Gwosè | 1530 * 750 * 950cm |
| Non pwodwi | L2 |
| Pouvwa motè | 500% 2f650 Watt |
| gaz | gwo pous gaz |
| Vitès maksimòm (km / h) | 25km% 2fh |
| Kapasite chaje | 200kg |
| Kontwolè | 9/12 Tib |
| Gwosè kawotchou | 3.00-8 |
| Batri | 48V20Ah |
| Tan pou chaje | 8-12 èdtan |
| Fren | Fren Disk devan |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Standrad lanmè Shipping anbalaj SKD/CKD |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 141X76X75 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 95.000 kg |


Navige ak presizyon ak kontwòl, gras Jusong ti senk-twou debakadè arbr a, bay estabilite ak manyen reponn. Opsyon nan yon batri 48/60 pèmèt ou tayè bisiklèt elektrik ou a kondisyon espesifik ranje ou, bay fleksibilite pou divès bezwen vwayaje.


Sekirite pran priyorite ak fren mwaye sou tou de wou yo devan ak dèyè, asire pouvwa arè presi ak serye. Wou aliminyòm yo ak kawotchou san tububrid wo-andirans garanti yon woulib lis ak ki estab, konkeri divès tèren ak fasilite.


Karakteristik sekirite yo gen ladan yon sèl-bouton kòmanse doub kontwòl remote sistèm anti-vòl, ofri lapè nan tèt ou lè w ap kite bisiklèt elektrik ou poukont ou. Eklere chemen ou a ak gidon limyè limyè ki wo a, epi rete enfòme ak enstriman LCD dijital la ki bay apèsi an tan reyèl sou woulib ou a. Manch ki enpèmeyab vire a ajoute rezistans, sa ki pèmèt ou navige avèk konfyans nan divès kondisyon metewolojik.

Baj popilè: twa wou elektrik bisiklèt, Lachin twa wou elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
On: Non
Pwochen: Tricycle motorize pou granmoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
