Respirant may detachable kan leve soti vivan kabann bèt kay
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Aplikasyon | Ti bèt |
| Fòm | Kwadrat |
| Modèl | TACH |
| Lòt atribi | |
| Materyèl | Asye pur |
| Kote orijin | Anhui |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HB-PB100 |
| Karakteristik | Dirab |
| Kalite atik | Mèb bèt kay |
| Kalite fèmen | Orizontal glisman |
| Materyèl | Steel Tib +Textilene |
| Maxing chaje | 30kg |
| MOQ | 10 pcs |
| Gwosè | 104 * 82 * 33cm |
| Gwosè anbalaj | 905 * 410 * 560cm |
| G.W. | 3.9kg |
| Nimewo modèl | PB100 |
| Koulè | Nwa |
| Itilizasyon | Bèt Repoze Dòmi |
| Logo | Aksepte Logo Customized |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | bwat katon |
| Port | Shanghai, Ningbo |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 moso/moso pa mwa |


Karakteristik ekstraòdinè kabann bèt kay la chita nan konsepsyon pratik li yo - yon twal may rèspirant ki asire vantilasyon optimal, kenbe bèt kay ou fre ak konfòtab pandan repo ak dòmi. Estrikti a leve non sèlman ankouraje sikilasyon lè a, men tou ede nan anpeche malèz ki te koze pa kontak ak sifas frèt oswa cho, fè li ideyal pou vwayaj kan oswa avantur deyò.


Ki sa ki mete kabann bèt kay nou an apa se pa sèlman konsepsyon siperyè li yo, men tou abòdab li yo. Disponib nan yon pwen pri favorab, pwodui sa a se yon temwayaj nan angajman nou bay bon jan kalite Pwodwi pou bèt kay nan pousantaj konpetitif. Kòm yon temwayaj nan devouman nou an, nou ofri lavant dirèk faktori, akeyan demann ak lòd soti nan rayisab bèt kay k ap chèche pi bon an pou zanmi fourur yo.

Baj popilè: rèspirant may amovible kan leve soti vivan kabann bèt kay, Lachin rèspirant may amovible kan leve soti vivan kabann bèt kay manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







