Pousèt bèt kay 4 rou
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Aplikasyon | Ti bèt |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Anhui, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HB-PC100 |
| Kalite vwayaj & deyò | Trolley bèt kay |
| Non pwodwi | pousèt bèt kay |
| Mot | chen pousèt liksye 4 wou bèt kay |
| Materyèl | 600D Oxford twal |
| dewoulman Size | 640 * 500 * 980mm |
| Gwosè anbalaj | 42.8 * 20 * 73.5cm |
| Wou gwosè | 5.5 pous * 4 |
| N.W/G.W | 5.5/6.1kg |
| Max chaje | 15kg |
| MOQ | 20pcs |
| Koulè | Koulè Customized |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Inite: 1pc/ctn MOQ: 20pcs Chaje kapasite: 980pcs/40HQ |
| Port | SHANGHAI, NINGBO |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 moso/moso pa mwa |


Mezire 640 * 500 * 980mm lè elaji, pousèt bèt kay nou an ofri ase espas pou bèt kay ou a detann epi jwi anviwònman an. Gwosè kabin an, yon gwo 550 * 350 * 500mm, bay yon retrè brikabrak pou bèt kay ou a pandan y ap pèmèt yo obsève mond lan soti nan sekirite a nan Tanp mobil yo. Lè li rive portabilite, pousèt la fasilman pliye desann nan yon gwosè anbalaj nan 428 * 200 * 735mm, ki fè li fasil nan magazen oswa transpòte.


Sekirite a se esansyèl, ak pousèt bèt kay 4 wou nou an fèt ak sa nan tèt ou. Gen yon kapasite maksimòm chaj-pote 15kg, li akomode yon varyete de ti ak gwosè mwayen bèt kay, asire yo ka rantre nan ou sou pwomnad ou alèz. Konstriksyon solid la ak kenbe an sekirite ki bay nan may an plastik asire sekirite bèt kay ou a pandan y ap pèmèt yo jwi peyizaj la.


Envesti nan byennèt bèt kay ou a ak pousèt bèt kay 4 wou nou an - kote style, fonctionnalités, ak abòdab konvèje san pwoblèm. Bèt kay ou a merite pi bon an, epi nou ofri yon refij mobil pou yo eksplore mond lan bò kote w.
Baj popilè: 4 wou bèt kay pousèt, Lachin 4 wou bèt kay pousèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







