E Trike pou granmoun aje
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Lòt atribi | |
| Vitès maksimòm | Mwens pase oswa egal a 30Km / h |
| Tan chaj (h) | 5-7h |
| Kapasite Klas | 10-15 degre |
| Kondwi Kilométrage | 30-50km |
| Sèvi ak Pou | Pasaje |
| Kalite kò | Louvri |
| Sètifikasyon | Lòt |
| Pasaje yo | 2 |
| Sistèm fren | Tanbou devan + tanbou dèyè |
| Gwosè kawotchou | 300-10 |
| Pwa twotwa | 100-200kg |
| Kapasite chaj | 200-300kg |
| Kalite Kondwi | Elektrik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kote orijin | Jiangsu, Lachin |
| Non pwodwi | Tricycle elektrik |
| Batri | 60V32AH |
| Vitès maksimòm (km / h) | 20km% 2fh |
| Kontwolè | 12 Tib |
| Kawotchou | 3.0-10pous |
| Ekspozisyon | LCD 6.5" Display |
| Koulè | Nwa/Gri |
| Port | TIANJIN |
| Kapasite Pwovizyon pou | 30000 moso/moso pa mwa |

Entwodwi E-Trikes revolisyonè nou an pou granmoun aje yo - yon melanj pafè nan estabilite, konvenyans, ak konfò pwepare pou yon eksperyans mobilite san pwoblèm ak agreyab. Sa a mèvèy twa wou gen anpil yon konsepsyon triyangilè ki estab, ki asire yon woulib sekirite ak ekilibre pou granmoun aje k ap chèche yon mwayen transpò serye.

Ki fèt ak pratik nan tèt ou, e-trike nou an prezante yon panyen depo ki laj nan devan an, bay yon solisyon sou la men pou pote esansyèl pandan y ap soti ak sou. Kit se yon vwayaj rapid nan makèt la oswa yon vwayaj lantèman nan katye a, e-trike sa a akomode de moun alèz, sa ki pèmèt granmoun aje yo pataje moman agreyab ak yon konpayon. Adaptabilite nan machin sa a se vrèman remakab - li ka kondwi pa pedal pou yon woulib aktif ak dinamize, oswa piman elektrik pou yon vwayaj plis lantèman.

Konsepsyon an reflechi pwolonje nan dèyè e-trike a, kote yon bwat depo ki pi gwo ofri espas adisyonèl pou afè, asire granmoun aje yo gen tout sa yo bezwen nan bra yo. Pwoteksyon semi-antouraj la amelyore sekirite pasaje yo, bay yon sans sekirite pandan vwayaj yo. Kalite se yon garanti, ki reflete angajman nou pou bay yon solisyon mobilite serye ak dirab pou granmoun aje yo.

Abòdab satisfè fonctionnalités ak e-trike nou yo pou granmoun aje. Lavant dirèk faktori nou yo asire yon pri favorab, sa ki fè mòd transpò inovatè sa a aksesib a yon seri pi laj de granmoun aje. Nou akeyi demann ak lòd, envite ou eksplore mond lan nan mobilite granmoun aje pratik ak konfòtab ak E-Trikes nou an pou granmoun aje.

Kit se fè komisyon, jwi deyò, oswa tou senpleman ale pou yon woulib ap detann, e-trike nou yo ofri yon solisyon versatile ak agreyab pou granmoun aje k ap chèche amelyore mobilite. Pa rate opòtinite sa a pou envesti nan byennèt ak endepandans moun ou renmen yo. Mande ak kòmande kounye a pou pote kè kontan nan mobilite san efò ak sekirite nan lavi yo nan granmoun aje ak E-Trikes nou yo pou granmoun aje.

Baj popilè: e trike pou granmoun aje, Lachin e trike pou granmoun aje manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






