Tablo Desen pou Timoun yo
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Aplikasyon: | Salon, Tibebe ak timoun, Lekòl |
| Style konsepsyon: | Modèn |
| Materyèl: | Plastik |
| Lòt atribi | |
| Anbalaj lapòs: | N |
| Kote orijin: | Zhejiang, Lachin |
| Kalite: | Tablo |
| Non mak: | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl: | ABST-D01 |
| Non pwodwi: | Planch desen milti-fonksyonèl |
| Gwosè / tab: | 66.7x65x40cm |
| gwosè / chèz: | 51.9x39.7x38.8cm |
| Pake: | Opp sak + bwat katon |
| Gwosè katon: | 84.5x30x55cm |
| MOQ: | 1 HQ/490 SET |
| Mo kle: | Komisyon Konsèy Aprantisaj Edikasyon |
| Karakteristik: | Multi-fonksyonèl |
| Konsepsyon: | Byenveni OEM |
| Fonksyon: | Jwèt Kids koloran |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj: | Anjeneral nou pake kolore bèl plastik kloti ti bebe ki fenk fèt anpenpan playpen ak baz pòtay sou yon sèl seri nan yon bwat katon. |
| Pò: | Ningbo oswa Shanghai |
| Kapasite Pwovizyon pou | |
| Kapasite Pwovizyon pou: | 100000 ansanm/ansanm pa mwa |

Prezante Tablo Desen pou Timoun versatile ak inovatif nou an – yon melanj pafè kreyativite, sekirite, ak fonksyonalite, ki fèt pou enspire jèn atis ak elèv k ap aprann. Tablo eksepsyonèl sa a ak anpil atansyon fabrike pou satisfè bezwen divès timoun yo, ki ofri yon platfòm dinamik pou tou de inisyativ atistik ak aktivite edikatif.

Youn nan karakteristik rekòmandasyon tab tablo desen nou an se wotè reglabl li yo, ki pèmèt li adapte san pwoblèm ak diferan wotè ak laj. Kit pitit ou a se yon atis boujònman oswa yon jèn k ap aprann, tab sa a ka Customized pou bay anviwònman ergonomic ideyal la, asire èdtan konfòtab ak pwodiktif nan itilizasyon. Konsepsyon doub objektif li pèmèt li transfòme san efò ant yon tab regilye ak tablo desen yon timoun, akeyir nan divès aktivite ak ankouraje yon devlopman byen awondi.

Sekirite se pi gwo priyorite nou an, epi tablo tablo desen sa a fèt lè l sèvi avèk materyèl ki an sekirite, ki pa toksik ak zanmitay anviwònman an. Yo chwazi chak eleman ak anpil atansyon pou bay yon anviwònman an sekirite pou eksplorasyon kreyatif pitit ou a. Se tab la enjenyeu ki fèt ak senk pwen byen file, men yo lis ak burr-gratis, asire pwoteksyon konplè ak sekirite pandan w ap itilize. Paran yo ka gen lapè nan tèt ou, konnen pitit yo ap angaje ak yon pwodwi ki priyorite byennèt yo.

Anplis de karakteristik sekirite li yo, tablo tablo desen sa a ankouraje bon abitid òganizasyonèl nan timoun yo. Li vini ekipe ak yon panyen depo pratik, ki pèmèt jèn atis yo byen estoke founiti pou penti yo ak jwèt yo. Ankouraje pwòpte ak responsablite, solisyon depo sa a ankouraje ladrès esansyèl ki pral benefisye yo nan divès aspè nan lavi yo.

Varyete satisfè personnalisation ak Tablo Desen pou Timoun nou an, ki disponib nan yon multitude de koulè vibran. Soti nan wouj kè kontan rive nan ble kalme, toujou gen yon koulè ki rezone ak pèsonalite ak preferans pitit ou a. Eleman chwa sa a pèmèt jèn lespri yo, sa ki pèmèt yo chwazi yon tab ki reflete endividyèlman yo epi ki fè aprantisaj ak kreye plis agreyab.
An rezime, Tablo Desen pou Timoun nou an se pa sèlman yon moso mèb; li se yon katalis pou kreyativite, aprantisaj, ak òganizasyon. Wotè reglabl li asire yon anfòm pafè pou diferan laj, pandan y ap fonksyonalite doub li yo ankouraje divès aktivite. Fèt ak materyèl ki an sekirite ak zanmitay ekolojik, li ofri yon espas ki an sekirite pou ekspresyon atistik ak aktivite edikasyon. Anplis de sa nan kwen lis, san burr ak yon panyen depo plis amelyore pratik li yo ak sekirite. Avèk yon spectre de koulè yo chwazi nan, gen yon tab ki kostim gou chak timoun. Envesti nan devlopman ak imajinasyon pitit ou a ak Tablo Desen pou Timoun nou an – kote kreyativite kontinuèl rankontre sekirite ak fonksyonalite san konpwomi.
Baj popilè: tablo desen tablo timoun yo, Lachin desen tablo tablo manifaktirè yo, Swèd, faktori
Pwochen: Junior Tab Chèz Mete
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





