Drift elektrik Scooter
Pwodwi Entwodiksyon
| Pliable | NON |
| Ranje pou chak chaj | 10-15KM |
| Vitès maksimòm | {{0}km}km/h |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Kalite entelijan | bluetooth, elektwonik |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | SMT-D6 |
| Tan chaje | 2-3H |
| Kategori | Twa-wou Scooter |
| Moun ki aplikab yo | Unisex |
| Kapasite batri | < 10Ah |
| Pouvwa motè | 36V250W |
| Wotè pedal | 150mm |
| Kalite batri ak kapasite | Li-ion batri 36V3600mAh |
| K ap grenpe ang | 10 degre -30 degre |
| Kawotchou motè | 8" solid |
| Kilométrage pa chaj | 15km |
| Kalite plastik | PE |
| Max chaj | 120kg |
| Gwosè | 1100 * 650 * 690MM |
| Sètifikasyon | CE |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Gwosè katon 69 * 54 * 21cm pou lòd veso plen. |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 69X56X28 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 15.000 kg |

Byenveni nan mond lan nan eksitasyon ak inovasyon ak Drift Electric Scooter nou an - kote teknoloji siperyè rankontre avantur sezisman. Plis pase jis yon scooter, machin elektrik drift nou an redefini fason ou monte, ofri yon eksperyans grizant pou pasaje tout laj.
Pouvwa ak andirans san parèy:

Avèk pouvwa siperyè motè li yo, scooter elektrik sa a bay yon woulib tankou okenn lòt. Santi prese a pandan w ap glise san efò, mache ak yon motè ki asire tou de vitès ak kontwòl. Makonnen ak yon batri ki dire lontan, avantur ou yo pa sèlman sezisman, men tou dirab. Ou pa bezwen enkyete w sou rechaj souvan - scooter sa a fèt pou kenbe ak mòd vi ki gen gwo enèji, ofri èdtan intèrminabl nan plezi.
Konsepsyon inovatè konfò:

Ki fèt ak konfò ou nan tèt ou, tricycle elektrik drift nou an bay yon aranjman chèz ki pèmèt timoun yo chita alèz pandan etap devlopman yo. Metòd inik volan an mèg amelyore koule natirèl la nan woulib la, fè li pi entwisyon, devlope, ak aliyen ak ladrès timoun yo. Konsepsyon ergonomic la asire yon eksperyans konfòtab ak agreyab, ankouraje konfyans pandan y ap metrize atizay la nan drifting.
Baj popilè: drift elektrik scooter, Lachin drift elektrik scooter manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








