Sou entènèt jwèt Mountain Snow elektrik bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Angrenaj | 7 Vitès |
| Materyèl ankadreman | Aliminyòm alyaj |
| Gwosè wou | 26" |
| Voltage | 48V |
| Ekipman pou pouvwa | Batri ityòm |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Kapasite batri | 10.5AH |
| Lòt atribi | |
| Pozisyon motè | Motè mob dèyè |
| Pozisyon batri | Batri entegre |
| Kalite entelijan | Capteur, Elektwonik, Digital |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DGCS-X0 |
| Ranje pou chak pouvwa | >60 km |
| Vitès maksimòm | 30-50Km/h |
| Koupl | 70-80 Nm |
| Tan chaje | >3 èdtan |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Electric Mountain Bike |
| Batri | 48V 10.5Ah ityòm batri |
| Pouvwa motè | 500W |
| Ekspozisyon | LCD Digital Display /Enstriman MPH |
| Fren | Fren disk idwolik |
| Fouchèt | Fork sispèsyon |
| Kawotchou | 26*4.0 |
| Kapasite chaj | 200KG |
| Opsyon Lipo Charger | 48V2A /100 ~ 240Vac 50-60Hz |
| Mòd woulib | Pi pouvwa elektrik kondwi + Pedal Asistans |
| Kapasite Pwovizyon pou | 600 moso/moso pa mwa |

Entwodwi Mountain Snow Electric Bisiklèt la, yon reyalizasyon pouvwa, adaptabilite, ak konsepsyon dènye kri ki mennen avantur nan wout ou nan nouvo wotè. Enjenieri ak presizyon ak atansyon sou detay, bisiklèt elektrik sa a se pwepare pou satisfè demand yo nan pasaje yo ki pi avantur, asire yon eksperyans san parèy nan gwo deyò yo.

Gen yon gwosè kawotchou solid 26 * 4.0, Mountain Snow Electric Bisiklèt la fasilman abòde tèren difisil ak fasilite, bay traction ak estabilite san parèy. Opsyon koulè customizable yo pèmèt ou monte nan style, eksprime endividyèlman ou pandan w ap navige nan peyizaj ki kouvri ak nèj oswa santye mòn. Ankadreman alyaj aliminyòm ki lejè men dirab, ak yon pwa nèt nan 29kg, frape balans pafè a ant fòs ak manyablite.

Powered by a versatile 350W-1000W motor, complétée par 36 12G spokes, bisiklèt elektrik sa a delivre yon seri vitès dinamik soti nan yon konfòtab 25/èdtan rive yon grizant 50/èdtan. Batri ityòm, ki disponib nan kapasite soti nan 48V10.4A rive 48V25A, asire yon seri enpresyonan de 40 kilomèt jiska yon stupéfiants 80 kilomèt, ki pèmèt ou s'angajè nan vwayaj pwolonje san enkyetid.

Entelijan kontwòl santral koulè gwo ekran an, P68 ki enpèmeyab, sèvi kòm sant nè bisiklèt la, bay enfòmasyon an tan reyèl sou woulib ou. Twa mòd monte yo - mòd elektrik pi bon kalite, mòd asistans, ak mòd monte ki mache ak moun - pèmèt ou adapte eksperyans bisiklèt ou a adapte preferans ou ak nivo enèji.

Sekirite a se esansyèl, prezante fren espesyal mekanik disk, yon konektè ki enpèmeyab kontwole limyè devan an ak klakson, ak yon fonksyon kat-an-yon limyè fren gòch ak dwa vire nan limyè ke a. Fouchèt devan lwil oliv motonèj jòn ki absòbe chòk amelyore konfò woulib la, pou asire yon vwayaj lis menm sou tèren inegal.
Avèk yon kapasite chaj 150kg, Mountain Snow Electric Bisiklèt akomode pasaje nan divès gwosè, pwomèt yon avanti pataje pou tout moun. Pri favorab yo, makonnen ak lavant dirèk faktori, envite ou mande ak kòmande jodi a, sekirize tikè ou pou yon vwayaj elèktrisan atravè mòn yo. Pa rate chans pou redefini eksperyans nan wout ou - akeyi Mountain Snow Electric Bisiklèt nan lavi ou!
Baj popilè: mòn nèj elektrik bisiklèt, Lachin mòn nèj elektrik bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








