Sou entènèt jwèt Puppy pousèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Aplikasyon | Ti bèt |
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Anhui, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HB-PC205 |
| Kalite vwayaj & deyò | Trolley bèt kay |
| Non pwodwi | pousèt bèt kay |
| Materyèl | 600D Oxford twal |
| dewoulman Size | 810 * 490 * 990mm |
| Gwosè anbalaj | 44 * 26 * 61.5cm |
| Wou gwosè | 5 pous * 3 |
| N.W/G.W | 7.1/8.1kg |
| Max chaje | 15kg |
| Koulè | Koulè Customized |
| OEM & ODM | Aksepte cho |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Inite: 1pc/ctn |
| MOQ: 20pcs | |
| Chaje kapasite: 950pcs/40HQ | |
| Port | SHANGHAI, NINGBO |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 moso/moso pa mwa |


Enkòporasyon an nan yon fenèt vantilasyon mete pousèt chen nou an apa, priyorite byennèt ti chen ou a pandan chak vwayaj. Karakteristik sa a fè pwomosyon optimal airflow, asire yon anviwònman fre ak rèspirant pou zanmi fourur ou. Fenèt la tou detachable, ajoute konvenyans nan konsepsyon an, ki pèmèt ou Customize pousèt la selon move tan an oswa preferans ti chen ou a.


Pòtabilite satisfè pratik ak desen an pliable nan pousèt chen nou an. Effortablely pliable, karakteristik sa a amelyore konvenyans pousèt la, fè li fasil transpòte ak magazen lè yo pa itilize. Enteryè a Spacious ofri ase plas pou ti chen ou a repoze alèz, sa ki fè li pafè sanctuaire mobil pou zanmi fourur ou.

Baj popilè: ti chen pousèt, Lachin ti chen pousèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pousèt Chen Pou Ti Chen
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







