Pousèt Chen Pou Ti Chen
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Aplikasyon | Chen |
| Kalite fèmen | zip |
| Fòm | Quadrate |
| Modèl | olid |
| Lòt atribi | |
| Kalite atik | Pousèt |
| Materyèl | Oxford |
| Kote orijin | Anhui, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HB-PC204 |
| Karakteristik | Estoke |
| Kalite | Dog Carrier Pet Vwayaj Sag |
| Karakteristik | Pliable |
| Itilizasyon | Deyò Dog Cat Carrier Bag |
| Koulè | Jòn, zoranj, nwa, ble, woz |
| Gwosè | 660 * 500 * 980mm |
| Apwopriye pou | Ti Bèt Bèt Bèt |
| Avantaj | Vwayaj pòtab |
| Logo | Logo Custom aksepte |
| Pwa nèt | 9.5kg |
| Fonksyon | Bèt kay chen chat konpayi asirans |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | bwat katon |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 440 * 275 * 590mm |
| Yon sèl pwa brit: | 10.4kg |


Versatility pran sant sèn nan ak desen an pliable nan pousèt chen nou an. Effortablely pliable, karakteristik sa a amelyore portabilite pousèt la, fè li yon chwa ideyal pou pwopriyetè bèt kay sou ale. Ki sa ki mete pousèt sa a apa se transfòmasyon inovatè li nan yon sakado bèt kay, ki ofri ou fleksibilite nan chanje ant mòd san pwoblèm, adapte yo ak diferan bezwen ou pandan randone deyò.


Karakteristik nan absòpsyon chòk ajoute yon kouch siplemantè nan konfò, asire yon woulib lis menm sou tèren inegal. Kit w ap navige sou twotwa vil yo oswa w ap jwi yon santye lanati, pousèt chen nou an garanti yon vwayaj dou ak konfòtab pou ti chen ou yo. Kòm yon temwayaj nan angajman nou nan abòdab, nou kontan ofri yon pwen pri favorab, ki fè pousèt prim sa a aksesib a tout pwopriyetè bèt kay.

Baj popilè: pousèt chen pou ti chen, Lachin pousèt chen pou manifaktirè ti chen, Swèd, faktori
Pwochen: Pousèt chen
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






