Sou entènèt jwèt Nwa Balans bisiklèt
Bisiklèt balans nwa a fèt pou timoun piti, konsantre sou yon estrikti ki lejè ki amelyore balans ak kontwòl. Baz ki ba li asire aksè fasil pou timoun yo, ankouraje aprantisaj san danje epi konfòtab. Karakteristik reglabl pèmèt bisiklèt la grandi ak timoun nan, ofri valè soutni. Konsepsyon nwa dous la atire jèn pasaje yo, sa ki fè li pa sèlman yon zouti aprantisaj, men tou, yon akseswar élégance pou avanti monte bisiklèt bonè.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 12 |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | NON |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-RH |
| Sispansyon fouchèt | NON |
| Pwa Brit | 5 |
| Pwa nèt | 4.5 |
| Kalite pedal | Pedal chaplèt |
| Longè (m) | 0.8 |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Non pwodwi | Jwèt Kids bisiklèt |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1pcs/CPS, anbalaj nou an se katon, epi nou ka sipòte anbalaj Customized. |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 65X10X30 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 5.000 kg |

GRANDI AK OU: bisiklèt balans espò timoun piti bati ak mekanis lage rapid la. Li se yon seri gwo ki ajiste wotè chèz la ak gidon an. Fè sa a pi bon opsyon pou jèn débutan aprann monte yon bisiklèt. Chèz la se 13"- 16.73" (33.5-42.5cm) reglabl. Gidon an se 21" - 23.23" (53.5cm - 59cm) reglabl. Ou ka toujou ajiste pozisyon ki apwopriye a selon wotè pitit ou a. Apwopriye timoun ki soti nan 18 mwa jiska 5 an


SEKIRITE SE PRIORITE: bisiklèt balans sa a konstwi nan asye kabòn anti-rouye. Kawotchou kim EVA ki reziste ki pike - pa bezwen janm gonfle, ede bay yon woulib lis ak wou PP amelyore estabilite.

Baj popilè: nwa balans bisiklèt, Lachin nwa balans bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



