Lejè balans bisiklèt
Bisiklèt balans ki lejè a se ideyal pou jèn k ap aprann, ki fèt pou ankouraje balans ak kowòdinasyon nan timoun ki gen laj 2-6 ane. Ankadreman asye li yo ak rim fib kabòn asire rezistans ak fasilite pou itilize, ak yon gwosè wou 12-pous pou estabilite. Bisiklèt sa a, ki peze sèlman 8kg, sipòte jiska 50kg, ofri yon entwodiksyon an sekirite ak konfòtab nan monte, ankouraje konfyans ak ladrès motè nan timoun piti.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Gwosè wou | 12" |
| Materyèl ankadreman | Asye |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Fib Kabòn |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-KTZ |
| Pwa Brit | 10kg |
| Pwa nèt | 8kg |
| Kalite pedal | Pedal pliye inilateral |
| Longè (m) | 1.4 |
| Kapasite chaj | 50kg |
| Non pwodwi | Jwèt Kids bisiklèt |
| Gwosè | 12 |
| Materyèl | Asye |
| Koulè | Koulè Customized |
| Anbalaj | 1pc / katon |
| Aplikasyon | Wout |
| MOQ | 100 moso |
| Logo | Logo Customized |
| OEM & ODM | Akseptab |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1pcs / Carton |
| Pò | Tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 5000 Moso / Moso pou chak jou |


Fasil pou Enstale: Pa gen bisiklèt balans pedal vini pasyèlman reyini. Tanpri swiv manyèl itilizatè a, mete tout Pwodwi pou Telefòn yo nan kote ki apwopriye a epi kranpon li desann ak kle yo bay la. Sèlman pran kèk minit pou fini enstalasyon.


🏆【Kawotchou ultra-lajè ak epè ki pa eklatman】Ekipe jèn avanturyé ou a ak kawotchou nou yo ki fèt sou koutim, ekstra-lajè. Kawotchou solid, san gonfle sa yo bay estabilite san parèy ak priz eksepsyonèl, sa ki garanti yon woulib san pwoblèm, san pwoblèm sou nenpòt tèren-soti nan santye sovaj, rezistan nan lari iben lis. San antretyen epi yo bati pou dire, yo bay konfò kontinyèl ak sekirite amelyore, sa ki pèmèt pitit ou a eksplore divès anviwònman deyò avèk konfyans.
Baj popilè: lejè balans bisiklèt, Lachin lejè balans bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Balans bisiklèt ak pedal
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



