Bisiklèt balans timoun piti 2 zan
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 10" 12" |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Devan ak dèyè wou V fren |
| Materyèl Rim | Steel alyaj |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Xingtai, Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XXKL-HP1208 |
| Pwa Brit | 3.8kg |
| Pwa nèt | 3.2kg |
| Kalite pedal | Lòt Pedal |
| Longè (m) | 1.2 |
| Kapasite chaj | 70kg |
| Non pwodwi | Download jwèt la Kids Balans bisiklèt |
| Materyèl | Zanmitay anviwònman an |
| Gwosè | 12 14 16 20 Pous OEM |
| Saddle | Konfòtab |
| Kawotchou | Kawotchou Air kawotchou /EVA kawotchou /Plastik kawotchou |
| Laj | 1-5 Timoun ki gen lane |
| Koulè | Multicolor, OEM |
| Style | Pi bon bisiklèt ti bebe |
| Aplikasyon | Deyò monte bisiklèt / sou wout |
| OEM & ODM | Aksepte |
| Detay anbalaj | 2pc/ctn, SKD 85%, Aksepte anbalaj koutim |
| Port | tianjin pò oswa yon pò |
| Kapasite Pwovizyon pou | 3000 ansanm/ansanm pa mwa |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Bisiklèt balans timoun 12 pous nou an fèt pou grandi ak pitit ou. Syèj la ka fasilman ajiste ant 12 "-15" pou akomode wotè yo, asire yon eksperyans woulib konfòtab ak pèsonalize.
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Bisiklèt balans timoun piti nou an san pedal se zouti pafè pou ede pitit ou devlope ladrès balans ak kowòdinasyon yo. Lè yo aprann balanse ak dirije san yo pa itilize wou fòmasyon, yo pral pran konfyans epi yo pral pi byen prepare pou monte yon bisiklèt tradisyonèl.
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐥𝐞: fabrike soti nan bon jan kalite balans pou timoun yo 5 kg, 6 materyèl sèlman. lb, fè pitit ou a fasil monte ak stride. Li ka kenbe tèt ak ki graj ak woule nan itilizasyon chak jou, asire plezi ki dire lontan pou ti kras ou a.
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Bisiklèt pouse timoun piti a prezante kawotchou kim EVA ki reziste ak anti-glise ki bay yon woulib ki lis ak ki estab sou nenpòt tèren, li tou ekipe ak yon ankadreman an asye ak plis sekirite. 360 degre gidon rotative anpeche aksidan ti bebe
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Avèk konsepsyon ergonomic li yo ak kontwòl entwisyon li yo, timoun 12'' nou yo balanse bisiklèt sa a pral chwa entèlijan pou timoun ou a pou jou ferye yo. Yo pral jwi èdtan nan jwe deyò pandan y ap devlope ladrès esansyèl monte epi yo gen yon eksplozyon
Baj popilè: bisiklèt balans timoun piti 2 ane fin vye granmoun, Lachin timoun piti balans bisiklèt 2 ane fin vye granmoun manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pa gen bisiklèt balans pedal
Voye rechèch
Ou ka renmen tou



