Oganizatè depo jwèt pou timoun yo
Pwodwi Entwodiksyon
| Rekòmande Laj | >3 zan, 6 mwa - 3 ane |
| Kote orijin | Zhongshan, Lachin |
| Fòm | Bèt |
| Dimansyon | 41 * 45 * 50cm |
| Materyèl | Plastik |
| Gwosè | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Sèks | Unisex |
| Pake | Ansanm |
| Nimewo Modèl | ZSDB-XKLXTC |
| Materyèl | HDPE |
| Atik | WM22E161 |
| Koulè | blan |
| Pake | Katon estanda, katon Customized |
| Gwosè pwodwi (cm) | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | pake: ekspòtasyon katon estanda |
| Port | Shenzhen, Wenzhou |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 ansanm/ansanm pa mwa |
👶Maksimòm efikasite espas: pwatrin depo jwèt la gen yon ouvèti lajè siplemantè pou maksimize espas depo a, ki fasil pou timoun yo rive jwenn epi ede yo jwenn jwèt yo pi renmen. Etajè depo jwèt la tou bay de posode jwèt ak wou, pou timoun yo ka deplase plis jwèt epi ede paran yo pwòp jwèt yo.
👶 Mèb pafè pou pitit ou a: Sekirite te toujou priyorite nan mak nou an nan konsepsyon mèb. Ou ka jwenn sikonspèksyon nan etajè depo nou an nan chak etap nan detay. Chak plak bwa ak anpil atansyon pwodui epi koupe. Chak plak bwa se jisteman kwen bande pou elimine tout rezidi bwa ki ta ka mal ti kras ou a. Chak vis ka plante nan twou yo prefòme yo anpeche kòz la nan reyur nan timoun pa kwen an byen file nan eleman.
👶 Yon kòmansman bon abitid: Yon pi bon konsepsyon ka ede paran yo kite timoun yo devlope bon abitid. Pou fasilite pitit ou a rive jwenn ak òganize jwèt yo, nou konsepsyon òganizatè jwèt la ak yon wotè 1.97ft ak yon lajè 3.28ft. Chak tiwa ekipe ak kat wou, kidonk ti gason ak tifi ka pote ak pake jwèt yo ak mwens efò.
👶 Òganizatè jwèt pou timoun ki gen anpil itilizasyon: gade atiran ak yon sifas pi blan ki ka matche ak anpil estil dekorasyon. Ou ka mete depo jwèt la nan salon an, chanm, oswa chanm timoun piti. Anplis sèn yo dwe itilize nan kay, li se tou apwopriye pou jadendanfan, chanm pepinyè, ak lekòl.
👶Enstalasyon ak antretyen: Asanble òganizatè jwèt timoun sa a mande sèlman yon sèl travay. Tout etap difisil yo montre klèman nan manyèl asanble a, epi tout plak yo make ak nimewo. Ka yo ak etajè yo enpèmeyab. Ou ka netwaye yo tou senpleman ak yon sèvyèt mouye. Si ou gen nenpòt kesyon, tanpri pa ezite kontakte nou, epi nou pral reponn nan 24 èdtan.
Baj popilè: òganizatè depo jwèt pou timoun yo, Lachin òganizatè depo jwèt pou timoun manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






