Jwèt Timoun bisiklèt
DAODEBAO Kids Bisiklèt fèt pou timoun ki gen laj 3-8, li gen yon ankadreman asye dirab, angrenaj yon sèl vitès, ak fren disk. Li vini ak yon 20-pous gwosè wou, sel reglabl, epi li disponib nan divès koulè. Bisiklèt sa a se ideyal pou jèn pasaje yo, bay yon eksperyans monte bisiklèt ki an sekirite ak konfòtab ak yon kapasite chaj nan 120kg.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 20" |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | NON |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-DSL |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 13kg |
| Pwa nèt | 12kg |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 1.2 |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Atik | timoun bisiklèt mòn |
| Koulè | wouj ble zoranj koulè wouj violèt oswa Customize |
| Gwosè | 16 18 20 22 24 pous |
| Vitès | sèl vitès |
| Frame ak fouchèt | ankadreman asye, fouchèt sispansyon |
| Guidon | asye |
| Fren | fren disk doub |
| Kawotchou | 2.35 kawotchou kawotchou |
| Rim | alyaj aliminyòm |
| Saddle | kaoutchou |
| Detay anbalaj | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN PAKÈ SAK Pri ki ba 2023 Timoun Bisiklèt Timoun Bisiklèt Ti bebe Sik Monte bisiklèt Bicicleta Bisiklèt pou Timoun 12 14 Pous MTB Vtt Mountain Bike |
| Port | Tianjin pò, Qingdao Port, oswa kòm kondisyon kliyan yo |
| Kapasite Pwovizyon pou | 100000 Piece/Pieces per Month child mountain cycle sepeda anak |


Plonje ti pitit ou a nan kè kontan nan monte ak bisiklèt timoun nou yo byen enjenyè, prezante yon konsepsyon ki lejè ki asire yon eksperyans san pwoblèm ak délisyeu. Fonksyonalite nan wotè reglabl ajoute yon kouch adaptabilite, adapte ak bezwen yo ki toujou ap chanje nan pitit ou a ap grandi epi asire konfò ak sekirite optimal.


Kouvèti nan yon eksteryè atire ak vibran, bisiklèt nou an se pa sèlman yon mòd transpò; li se yon deklarasyon alamòd sou wou. Aparans kaptivan an se pa sèlman gen entansyon fè apèl kont estetik jèn kavalye yo, men pou limen imajinasyon yo ak kiltive yon renmen pwofon rasin pou eksplorasyon.


Nan kè a nan filozofi konsepsyon bisiklèt nou an se objektif la ankouraje endepandans. Lè yo pedale ak volan poukont yo, timoun yo kiltive yon sans de otonomi, ranfòse konfyans nan tèt yo ak kapasite pou pran desizyon. Endepandans sa a ki fèk parèt pi lwen pase monte, enfliyanse pozitivman divès aspè nan lavi chak jou yo.
Baj popilè: timoun bisiklèt, Lachin timoun bisiklèt manifaktirè, founisè, faktori
Pwochen: 3-8 Year Kids Bike Timoun Bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




