Jwèt Timoun bisiklèt
Bisiklèt Timoun DAODEBAO pwepare pou timoun ki gen laj 3-8, li ofri yon woulib ki an sekirite epi ki agreyab ak ankadreman asye segondè li yo ak sistèm Kovèti pou yon sèl vitès. Li prezante yon gwosè wou 20" a 26", fren disk, ak yon kapasite chaj nan 150 kg, asire durability ak fyab. Avèk opsyon pou lè kawotchou, EVA, oswa kawotchou plastik ak yon sele konfòtab, bisiklèt sa a fèt pou itilize plat, bay yon eksperyans monte bisiklèt ki estab ak agreyab pou jèn pasaje yo.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Gwosè wou | 20"24"26" |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Lajè kawotchou | 26*4" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-HB |
| Sispansyon fouchèt | NON |
| Pwa Brit | 19KG |
| Pwa nèt | 18KG |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 130cm |
| Kapasite chaj | 150KG |
| Non pwodwi | Jwèt Vil bisiklèt |
| Koulè | Customized |
| Logo | Logo Customized |
| Gwosè | 20"24"26" |
| Vitès | Yon sèl vitès bisiklèt |
| Style | Popilè |
| Kawotchou | Kawotchou Air kawotchou /EVA kawotchou /Plastik kawotchou |
| Saddle | Konfòtab |
| Aplikasyon | Flatland |
| Materyèl | Segondè Steel |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 2pc/ctn, SKD 85%, Aksepte anbalaj koutim |
| Port | pò tianjin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 200 moso/moso pa ane |



Wou fòmasyon detachable: Li efikas pou débutan enstale wou fòmasyon yo pou aprann monte. Wou fòmasyon detachable tou bay plis pratik pou timoun yo aprann balans.
Baj popilè: bisiklèt timoun, Lachin timoun bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Jwèt Timoun bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou





