Timoun Bisiklèt 18 Pous Timoun Bisiklèt
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Asye |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Sistèm frenaj | Mekanik disk fren / fren idwolik |
| Gwosè wou | 700c,23c,25c,28c |
| Angrenaj | 21 Vitès |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | HBJB-JB--T8 |
| Lajè kawotchou | 26*2.6" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof ankadreman |
| Kalite pedal | Pedal òdinè / alyaj |
| Kapasite chaj | 200kg |
| Longè (m) | 1.8 |
| Pwa nèt | 15kg |
| Pwa Brit | 17kg |
| Sistèm chanjman vitès | Shimano/ltwo/Microshift |
| Sistèm fren | mekanik disk fren / idwolik fren |
| Rou | wou pale / wou kouto |
| Materyèl ankadreman | segondè kabòn asye |
| Pedal | PVC/alyaj pedal |
| Fouchèt devan | 38 fouchèt tranpaj epè |
| Kawotchou | Kawotchou11 |
| Chèn | chèn pwezante |
| Wou gwo kay won | pwezante wou gwo kay won |
| Detay anbalaj | katon |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 136X21X73 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 15.000 kg |


38-Fouchèt devan ki epè nan tib la etabli fondasyon pou yon woulib ki estab ak an sekirite, asire ke jèn siklis yo ka navige avèk konfyans divès tèren. Pè ak kawotchou epè ki gen anpil kontni, bisiklèt sa a garanti traction ekselan, sa ki pèmèt timoun yo eksplore avèk fasilite pandan y ap ankouraje konfyans nan kapasite monte bisiklèt yo.


Style satisfè fonksyonalite ak aliminyòm doub-kouch tou dwat T fraisage arc rim la, prezante anbelisman teren koulè ki ajoute yon manyen vibran nan bisiklèt la. Enteryè penti abazde segondè briyan an pa sèlman amelyore ayestetik an jeneral, men tou asire lonjevite, reziste mete ak chire kenbe bisiklèt la gade fre ak fè apèl kont.


Abòdab se kle, ak lavant dirèk faktori nou yo ofri yon pwen pri favorab, ki fè bisiklèt sa a ki chaje ak karakteristik aksesib a paran kap chèche yon opsyon serye ak bidjè zanmitay. Nou pwolonje yon envitasyon cho pou mande ak lòd, sa ki pèmèt pitit ou a s'angajè nan avanti inonbrabl ak yon bisiklèt ki san pwoblèm melanje sekirite, konfò, ak style. Anbrase lajwa eksplorasyon timoun ak jwe aktif ak bisiklèt timoun 18-pous nou an, kote chak woulib se yon etap nan direksyon pou ankouraje lanmou pou aktivite deyò ak yon vi ki an sante ak aktif.
Baj popilè: timoun bisiklèt 18 pous timoun bisiklèt, Lachin timoun bisiklèt 18 pous timoun bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







