Bisiklèt Timoun Abòdab
Bisiklèt timoun abòdab yo make pou konsepsyon lejè yo, wotè reglabl, rezistans, ak sipò pou devlopman motè ak endepandans yo. Yo founi plizyè gwosè ak ankadreman asye, rim alyaj aliminyòm, ak wou fòmasyon, apwopriye pou timoun jiska 120kg. Bisiklèt sa yo vize amelyore kowòdinasyon, fòs nan misk, ak ladrès sosyal, ak lavant dirèk faktori asire abòdab, bon jan kalite, ak sèvis apre-lavant.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl fouchèt | Steel |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Gwosè wou | 18" 20"22" |
| Materyèl ankadreman | Steel |
| Sistèm frenaj | Liy fren |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Wou fòmasyon | Wi |
| Kalite ankadreman | Full Shockingproof Frame |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | XAM-MBTHM |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Pwa Brit | 9.5KGS |
| Pwa nèt | 8.5KGS |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Longè (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasite chaj | 120kg |
| Non pwodwi | timoun bisiklèt |
| Gwosè | 18" 20"22" |
| Rim | Rim alyaj aliminyòm |
| Fouchèt | Steel Fork |
| Fren | Men fren |
| Saddle | Mou Leather |
| Kalite wou | 18 20 22 pous Air Wheels |
| Gwosè wou | 18 20x2.125/2.4 |
| Metòd Shipping | Lanmè |
| Avantaj | Faktori dirèk |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 1 moso / katon ak angle oswa ou mande manyèl lang Avèk 5 kouch katon mawon, oswa bwat koulè |
| Port | Tianjin oswa Kendao |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |


FIT pafè: Yon bisiklèt ki pi byen adapte mennen nan aprantisaj pi vit, plis konfyans, ak plis plezi. Peze nan 23.25 liv, bisiklèt sa a ki lejè, ergonomic fasil pou timoun yo manevwe.


PEDALE OPTIMIZE: Avèk yon rapò benefis 3.5, Chak kou pedal pral ajoute vitès ("gain") ak jis kantite enèji ("pwopòsyon") pou pouse yo, sa ki lakòz kòmanse pi fasil ak pi bon balans.

Baj popilè: bisiklèt timoun abòdab, Lachin abòdab timoun bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Jwèt Kolore Timoun Bisiklèt
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




