Jwèt Kolore Timoun Bisiklèt
Bisiklèt timoun kolore pa DAODEBAO fèt pou timoun ki gen laj 6-15, ki gen yon ankadreman asye kabòn ki wo ak yon fouchèt alyaj aliminyòm ak sispansyon. Li vini nan 18, 20, ak 22 pous gwosè, gen yon sèl-vitès Kovèti pou, epi li gen ladan yon sistèm frenaj disk. Avèk yon kapasite chaj plis pase 200 kg ak yon chèz reglabl, bisiklèt sa a se tou de dirab ak adaptab, ki disponib nan divès koulè adapte preferans diferan.
Pwodwi Entwodiksyon
| Materyèl ankadreman | Segondè kabòn asye |
| Materyèl fouchèt | Aliminyòm alyaj |
| Sispansyon fouchèt | Wi |
| Sistèm frenaj | Disk fren |
| Gwosè wou | 18"20"22" |
| Angrenaj | Vitès sèl |
| Lòt atribi | |
| Materyèl Rim | Aliminyòm alyaj |
| Lajè kawotchou | 20*2.15" |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo Modèl | XAM-MBTAWT |
| Non mak | DAODEBAO |
| Kalite ankadreman | Ankadreman difisil (Kanpayè ki pa dèyè) |
| Kalite pedal | Pedal òdinè |
| Kapasite chaj | Plis pase 200 kg |
| Longè (m) | 1.7 |
| Pwa nèt | 15KG |
| Pwa Brit | 18KG |
| Non pwodwi | Sou entènèt jwèt Mountain Bike |
| Koulè | Ble Wouj Woz |
| Gwosè | 18 20 pous |
| Laj | 6-15 ane |
| Kawotchou | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Ankadreman | Segondè Kabòn SteelFrame |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Saddle | Konfòtab |
| Guidon | Steel Guidon |
| Anbalaj | 85% SKD / CKD Carton anbalaj |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | bycycles Mountain Bike Pake: 85% SKD |
| Port | Tianjin pò, oswa kòm kondisyon kliyan yo |
| Kapasite Pwovizyon pou | 1000000 moso / moso pa mwa bycycles mòn bisiklèt |


【Ki fèt pou timoun yo】 Bisiklèt style BMX sa a vini ak wou fòmasyon detachable ki fè li fasil pou menm débutan balanse. Wotè chèz la ka byen vit ajiste selon wotè timoun nan. Kay boutèy ka pote dlo oswa bwason pou fè chak woulib plis plezi.


【Fasil yo rasanble】85% pre-rasanble, trè fasil yo rasanble, tanpri al gade enstriksyon yo enstalasyon ak videyo enstalasyon anvan enstalasyon. Tanpri fè atansyon pa enstale fouchèt la devan tèt anba epi fè distenksyon ant pedal gòch ak dwa. Apre asanble a, gonfle kawotchou a.

Baj popilè: timoun kolore bisiklèt, Lachin kolore timoun bisiklèt manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Pi bon bisiklèt pou timoun
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




