Jwèt Folding Scooter
Pwodwi Entwodiksyon
| Lòt atribi | |
| Laj | 3 - 6 Ane, 8-12 ane, 2-12, 3-15 |
| Materyèl wou | PU |
| Materyèl Kò | Aliminyòm, nayilonn, PP |
| Pliable | Wi |
| Syèj enkli | Wi, NON |
| Nimewo wou | Twa |
| Wotè reglabl | Wi |
| Vitès maksimòm | <3.6km/h |
| limyè enkli | NON, Wi |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | BTM-922 |
| Non pwodwi | timoun choute scooter |
| Ankadreman | Tout poto aliminyòm + ABS plastik + PU wou |
| Gwosè | 69 * 56 * 52cm |
| Fren | Pye fren |
| Koulè | wouj, ble, woz, grafiti |
| Kawotchou devan | 120 * 35mm |
| Kawotchou dèyè | 80 * 24mm |
| Kalite kawotchou | PU limyè wou |
| Anbalaj | 1 moso / bwat koulè, 6 moso / katon |
| Gwosè katon | Gwosè katon |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Anbalaj katon ka Customized selon kondisyon kliyan yo |
| Port | Pò Tianjin, pò Qingdao |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 Bwat/Bwat pou chak jou |
KIDS SCOOTER - 2-AN-1 DESIGN: Scooter versatile nou an gen yon opsyon pou kanpe ak chita, gras a chèz ki pliye entegre. Konsepsyon wou 3-a asire estabilite siperyè, ekipe ak wou glisman dirab, super-lis ki limen pandan y ap woule!
ENFÒMASYON SOU GWO: Pafè pou timoun ki gen laj 2 an ak plis, scooter nou an gen yon gidon T-bar ki lajè ki se wotè reglabl pou yon woulib konfòtab. Ekstra-lajè, pil anti-glise a bay ekselan priz, pyese pa avanse yon sèl-stop teknoloji fren ki sitiye pi wo a wou an dèyè pou plis sekirite.
CHITA OSWA KANPE SCOOTER: Ki fèt ak teknoloji lean-to-steer, pitit ou a ka fasilman vire pa apiye, ki ede amelyore balans yo. Yo ka chwazi monte kanpe oswa chita, ak chèz la fasil detachable pou moun ki prefere scoot san li.
Baj popilè: jwèt plisman scooter, Lachin jwèt plisman scooter manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Sou entènèt jwèt Kiddie Scooter
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








