Sou entènèt jwèt Kiddie Scooter
Pwodwi Entwodiksyon
| Laj | 3 - 6 Ane, 8-12 ane, 2-12, 3-15 |
| Materyèl wou | PU |
| Materyèl Kò | Aliminyòm, nayilonn, PP |
| Pliable | Wi |
| Syèj enkli | Wi, NON |
| Nimewo wou | Twa |
| Wotè reglabl | Wi |
| Vitès maksimòm | <3.6km/h |
| limyè enkli | NON, Wi |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | BTM-921 |
| Non pwodwi | timoun yo choute scooter |
| Ankadreman | Tout poto aliminyòm + ABS plastik + PU wou |
| Gwosè | 69 * 56 * 52cm |
| Fren | Pye fren |
| Koulè | wouj, ble, woz, grafiti |
| Kawotchou devan | 120 * 35mm |
| Kawotchou dèyè | 80 * 24mm |
| Kalite kawotchou | PU limyè wou |
| Anbalaj | 1 moso / bwat koulè, 6 moso / katon |
| Gwosè katon | Gwosè katon |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Anbalaj katon ka Customized selon kondisyon kliyan yo |
| Port | Pò Tianjin, pò Qingdao |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 Bwat/Bwat pou chak jou |
Sekirite ak Estabilite: Konsepsyon pil lajè a fè scooter timoun piti sa a pafè pou timoun ki gen laj 2-5, ki ofri yon woulib ki estab pou elèv k ap aprann bonè.
Amizan & Angajman: Avèk wou ki ap dirije kolore ak yon karakteristik mizik, scooter timoun sa a kenbe timoun piti yo amize pandan y ap fè pwomosyon jwe aktif.
Ajisteman Wotè versatile: Gidon reglabl la pèmèt pou personnalisation pandan pitit ou a ap grandi, fè li apwopriye pou timoun ki gen laj 3-12.
Opsyon Doub Riding: Ekipe ak yon chèz konfòtab, scooter sa a pèmèt timoun yo chita oswa kanpe pandan y ap monte, Restoration nan preferans monte diferan.
Baj popilè: kiddie scooter, Lachin kiddie scooter manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Scooter pou Timoun ak chèz
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






