Pi bon woulib sou machin 3 nan 1 pouse machin
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Lòt atribi | |
| Laj | 13-24m, 4-6Y |
| Nimewo wou | Kat |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Dimansyon | 80*35*45 |
| Materyèl | Plastik |
| Sous pouvwa | Gaz |
| Non mak | DAODEBAO |
| Sèks | Unisex |
| Nimewo Modèl | BEJ-518 |
| Kalite | Machin, Jwèt Deyò Timoun |
| Wou | 4 wou |
| Laj | 1-4ane |
| Deskripsyon | Jwèt Kids |
| Pwa nèt | 6.5kg |
| Portant pwa | 30kg |
| Materyèl | anp |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| pake | 6pcs / bwat |
| Logo | Logo Customized |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | Tianjin Port |
| Kapasite Pwovizyon pou | 10000 moso/moso pa mwa |

Prezante Pi bon Ride On Cars 3 nan 1 Pouse Machin, yon konpayon versatile ak inovatè ki konbine amizman, sekirite, ak style pou kreye yon eksperyans rekreyasyon eksepsyonèl pou timoun piti ou a. Adapte pou timoun ki gen laj 1.5 a 4 ane, machin pouse sa a fèt pou grandi ak pitit ou a, li ofri yon seri karakteristik dinamik ki fè li yon bagay ki nesesè pou jèn avanturyé yo.

Angaje pitit ou a ak melodi mayifik ki soti nan karakteristik mizik entegre a, amelyore tan yo jwe ak yon eksperyans oditif délisyeu. Enklizyon an nan yon pedal ajoute yon eleman entèaktif, ki pèmèt ti chofè ou a santi frison nan mouvman pandan y ap kwazyè alantou nan style.


Machin pouse 3 nan 1 a gen yon manch pouse detachable, bay paran yo fleksibilite pou gide pitit yo oswa kite yo pran volan an poukont yo pandan y ap devlope ladrès motè yo. Konsepsyon inik aparans la mete sa a woulib apa, asire ke pitit ou a kanpe deyò nan katye a nan machin dous ak élégance yo. Avèk yon varyete koulè pou chwazi nan, ou ka chwazi lonbraj pafè a adapte pèsonalite pitit ou a.

Sekirite a enpòtan anpil, epi machin pouse sa a ekipe ak yon guardrail pou amelyore sekirite jeneral eksperyans nan monte. Ou ka gen lapè nan tèt ou konnen ke pitit ou a pwoteje pandan y ap antre nan avantur yo.

Fèt nan materyèl ki an sekirite, zanmitay anviwònman an, ki pa toksik ak san odè, Machin Pouse 3 nan 1 la bay priyorite byennèt pitit ou a. Sifas la an jeneral se lis ak burr-gratis, asire yon anviwònman jwe konfòtab ak an sekirite.

Nan liy ak angajman nou pou abòdab, Pi bon Ride On Cars 3 nan 1 Pouse Machin nan vini ak yon pri favorab. Pran avantaj de lavant dirèk faktori nou yo lè w mande epi mete lòd ou kounye a. Lè w chwazi pwodui sa a, ou pa jis envesti nan yon jwèt; w ap envesti nan lajwa, devlopman ak sekirite pitit ou a. Pa rate opòtinite pou pote èdtan kontinuèl nan eksitasyon nan rekreyasyon pitit ou a - kòmande Pi bon Ride On Cars 3 nan 1 Pouse Machin jodi a!

Baj popilè: pi bon woulib sou machin 3 nan 1 pouse machin, Lachin pi bon woulib sou machin 3 nan 1 pouse machin manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








