2-nan-1 cheval baskil
Pwodwi Entwodiksyon
| Modèl: | ZSDB-YM |
| Mak: | DAODEBAO |
| Gwosè anbalaj: | 75 * 22 * 45.5CM |
| Kapasite pwodiksyon: | 10,000 moso pa mwa |
| Pò: | Shenzhen Port |
| Kalite pwodwi | Bèt |
| Sèks | Sèks net |
| Etap lavi | 3-4 Ane |
| Koulè | Off-White/Koulè sipòte personnalisation |
| Materyèl | Plastik |
| Konstriksyon bwa solid | Non |
| Kousen enkli | Kousen pa enkli |
| Pouse manch | Pouse manch pa enkli |
| Longè an jeneral - devan dèyè | 29" (74.6 cm) |
| An jeneral Lajè - kòt a kòt | 15" (38 cm) |
| Wotè an jeneral - anwo jouk anba | 19.5" (49.5 cm) |
| Batri enkli | Batri pa enkli |
| Garanti | |
| Enstalasyon obligatwa | Wi |
| Garanti pwodwi | Wi |
| Longè garanti | 60 Jou |
| Garanti konplè oswa limite | Limite |

Entwodwi inovatè nou an 2-nan-1 Rocking Horse – yon konpayon dinamik pou rekreyasyon ki fèt pou angaje imajinasyon pitit ou a pandan y ap ankouraje ladrès motè esansyèl ak devlopman balans. Jwèt sa a versatile tranzisyon san pwoblèm ant yon scooter ak yon aktivite balanse estasyonè, ofri yon eksperyans doub délisyeu pou ti kras ou a.

2-nan-1 konsepsyon chwal baskil nou an asire plizyè èdtan amizman pandan pitit ou a ap vwayaje nan kay la. Se jwèt la lajwa akonpaye pa son entèaktif ki ajoute yon kouch siplemantè nan eksitasyon, amelyore eksperyans nan jwe an jeneral pou cheri ou. Kit yo chwazi skoot alantou oswa jwi mouvman an ritm rocking, jwèt sa a se yon sous amizman kontinuèl.


Priyorite sekirite, chwal baskil nou an gen yon ang enklinezon 40-degre, ki fèt èstratejikman pou anpeche woulman aksidan pandan y ap jwe. Do a ogmante ajoute yon kouch sekirite adisyonèl, efektivman anpeche cheri ou tonbe bak. Avèk aks sou wou yo, woulib la se pa sèlman lis, men tou konsiderableman trankil, asire yon anviwònman jwèt lapè pou tou de timoun ak paran.

Teknoloji Smooth Touch pran sant etap nan konstriksyon chwal dodine nou an. Chak kwen byen fabrike ak lis, plastik solid, elimine nenpòt kwen byen file ki ta ka potansyèlman mal yon presye ou. Konsepsyon reflechi sa a asire yon eksperyans jwe dou, ki pèmèt cheri ou eksplore ak angaje san yo pa enkyete nan aksidan.

Envestisman nan devlopman pitit ou a vin pi atiran ak pri favorab nou an. Nou ofri yon opsyon bidjè zanmitay san yo pa konpwomèt sou bon jan kalite oswa sekirite. Pwofite lavant dirèk faktori nou yo epi bay pitit ou a yon 2-nan-1 chwal baskil ki konbine amizman, devlopman konpetans, ak sekirite san pwoblèm.

Antre nan yon vwayaj lajwa ak kwasans ak chwal baskil 2-nan-1 nou an. Mande ak kòmande kounye a pou pote kamarad jwèt sa a délisyeu ak versatile nan mond pitit ou a, kote aprantisaj ak ri ansanm annamoni.

Baj popilè: 2-nan-1 chwal baskil, Lachin 2-nan-1 manifaktirè chwal baskil, founisè, faktori
Pwochen: Non
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







