Power Wheel Kids Machin Polis
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | PHXH-JC002 |
| Non pwodwi | machin elektrik lapolis pou timoun |
| Fonksyon | Elektrik pedal kontwole ak 2.4G kat-fason remote kontwole |
| Koulè | nwa, blan, wouj |
| De motè | 12V/4.5A |
| gwosè pwodwi | 110 * 68 * 52cm |
| Gwosè katon | 110*58*37cm/CBM:0.236 |
| G.W./N.W. | 24/20kg |
| Sètifika | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


Ekipe ak tou de kontwòl remote ak kapasite pwòp tèt ou-kondwi, machin ti bebe sa a ofri yon eksperyans jwe versatile. Paran yo ka pran volan an ak kontwòl remote, asire yon woulib san danje epi sipèvize, pandan y ap timoun yo ka pran chaj ak kontwòl pwòp tèt ou-kondwi, ankouraje yon sans de endepandans ak avanti.


Enklizyon an nan pòt doub ajoute yon touche nan réalisme nan machin nan, kreye yon eksperyans kondwi Immersion pou ti kras ou a. Amortisseurs kat wou yo plis amelyore woulib la, asire yon vwayaj lis ak konfòtab sou divès tèren. Sekirite ak konfò yo enpòtan anpil, fè machin sa a kontwòl remote yon chwa serye pou paran k ap chèche yon opsyon jwèt ki an sekirite ak agreyab.


Pri konpetitif ak disponib nan lavant dirèk faktori, machin ti bebe telekomandasyon nou an ofri abòdab san konpwomi sou bon jan kalite. Pri favorab la fè li yon opsyon atiran pou paran k ap chèche yon machin ki gen anpil karakteristik ak élégance ki telekomande pou timoun piti yo.

Baj popilè: pouvwa wou timoun machin polis, Lachin pouvwa wou timoun machin polis manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







