Timoun Motosiklèt Tricycle
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Woulib sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | BEJ-1288SL |
| Batri | 6V4AH * 2 |
| Motè | 540*1 |
| Tan pou chaje | 6-9 èdtan |
| Chaj pwodwi | 60 kg |
| Pwa nèt | 11.5kg |
| Fonksyon | edikasyon bonè, istwa, mizik, USB, priz MP3, limyè ki ap dirije |
| gwosè | 105 * 40 * 57CM |
| Kondwi pwodwi | sèl kondwi |
| Non pwodwi yo | Tricycle motosiklèt elektrik timoun yo |
| Wou | 2 wou/3 wou |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | 2023 konsepsyon ti bebe motosiklèt batri plastik motosiklèt woulib sou machin elektrik mini timoun timoun kwa bisiklèt |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 94X31X55 cm |
| sèl pwa brit: | 11.500 kg |

Entwodwi Trisiklèt Motosiklèt Timoun yo, yon melanj pafè nan sekirite, style, ak amizman ki fèt pou bay jèn pasaje ki gen laj 2 a 6 an yon eksperyans monte enteresan epi an sekirite. Tricycle sa a kanpe deyò ak konsepsyon inovatè twa wou ki estab li yo, ki ofri yon woulib lis ak konfyans pou avanti rekreyasyon ti kras ou a.

Sekirite pran priyorite nan kasri machin nan tout enklizif, asire yon espas ki an sekirite ak pwoteje pou pitit ou a. Estabilite nan konsepsyon twa wou ankouraje balans ak konfyans, sa ki pèmèt pitit ou a jwi yon woulib san danje epi agreyab. Opsyon pou tou de kondwi pwòp tèt ou ak kontwòl remote ajoute adaptabilite, ofri paran yo konvenyans pou gide vwayaj pitit yo lè sa nesesè.


Konfò se esansyèl ak chèz yo elaji ak konfòtab, bay yon aranjman syèj brikabrak ak ergonomic pou jenn kavalye ou. Limyè yo fre entegre nan bekàn twa wou amelyore apèl vizyèl li yo, kreye yon atmosfè enteresan pou jwe. Makonnen ak mizik edikasyon bonè, bekàn twa wou sa a vin yon eksperyans sansoryèl immersion, estimile ni vizyon ni son pou pitit ou a.

Aparans nan kò domineer ajoute yon touche nan style nan bekàn twa wou a, fè li yon akseswar ekstraòdinè pou timoun ou an jwe. Avèk plizyè koulè pou chwazi nan, ou ka chwazi lonbraj pafè a adapte preferans pitit ou a, ki pèmèt yo monte nan style.
Angajman nou pou abòdab reflete nan pri favorab nan Tricycle Motosiklèt Timoun yo. Pran avantaj de lavant dirèk faktori nou yo epi mande kounye a pou w asire woulib bèl bagay sa a pou pitit ou a. Lè w chwazi pwodui sa a, w ap envesti nan yon bon jan kalite, élégance, ak adisyon amizan nan repètwa pou jwe pitit ou a.
Pa rate opòtinite pou pote lajwa ak eksitasyon nan mond ti kras ou a. Byenveni nan mande epi bay lòd pou Timoun Motosiklèt Tricycle jodi a, epi kite avantur yo sou twa wou kòmanse!
Baj popilè: timoun motosiklèt bekàn twa wou, Lachin timoun motosiklèt bekàn twa wou manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou




