Kids monte sou machin Kids jwèt machin elektrik
Pwodwi Entwodiksyon
| Lòt atribi | |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Distans Remote | 30m |
| Batri kontwolè | Batri sèk |
| Materyèl | Plastik, EVA |
| Karakteristik | App-Kontwole |
| Andedan kay la / Deyò Itilizasyon | Andedan kay la-Deyò |
| Nimewo Modèl | PHXH-JC000A |
| Chèn kontwòl | 2 CHANNEL |
| Pake gen ladan | Batri |
| Sous pouvwa | Elektrik |
| Ranje laj | 2 a 4 ane, 5 a 7 ane |
| modèl machin | Bon kalite timoun monte sou machin jwèt timoun machin elektrik pou vann JC000A |
| Batri | 12V7AH*1 |
| Koulè | Wouj, nwa, vèt, woz wouj |
| Motè | 40W*2 |
| Gwosè pwodwi | 180 * 70 * 70cm |
| Gwosè katon | 109 * 61 * 44cm |
| CBM | 0.35 |
| Non pwodwi | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | monte sou machin jwèt anbalaj 1.Durable tablo katon (7 kouch) 2.Carton tablo / kolòn kim nan chak kwen nan katon fè anbalaj pi fò 3.Whole machin nan sak OPP pou pwoteje reyur 4.Machin yo pasyèlman demonte pou ekonomize espas, epi yo pral fasil reyini lè kliyan resevwa li 5.Chak anbalaj ki gen ladan MANYAL ITIlizatè pou itilize ak rasanble gid ak foto 6.Free enprime logo kliyan sou katon ak avek stickers son sou machin 7.Charger & vis ansanm enkli |
| Inite vann: | Atik sèl |
| Gwosè pake sèl: | 72X39.5X31 cm |
| Yon sèl pwa brit: | 21.700 kg |


Konvenyans nan yon demaraj yon sèl-bouton senplifye pwosesis la, ki pèmèt jèn chofè yo s'angajè nan avantur yo avèk fasilite. Opsyon avanse ak ranvèse, makonnen ak paramèt gwo ak ba-vitès, bay yon seri mouvman dinamik, akeyi plizyè senaryo jwe epi asire èdtan plezi.


Divètisman pran sant sèn nan ak koòdone USB ak MP3, ranpli ak yon kab konekte. Pitit ou a ka jwi Melody pi renmen yo pandan y ap kwazyè nan style. Karakteristik ekspozisyon pouvwa a kenbe jèn chofè yo enfòme sou nivo batri a, asire yo pa janm manke yon moman nan jwe.


Pri favorab epi ki disponib atravè lavant dirèk faktori, Machin elektrik Remote Control nou an pwomèt abòdab san yo pa konpwomèt sou bon jan kalite ak karakteristik. Pri konpetitif fè li yon chwa atiran pou paran k ap chèche yon opsyon ki gen anpil valè, amizan ak san danje pou timoun yo.

Baj popilè: timoun monte sou machin timoun jwèt machin elektrik, Lachin timoun monte sou machin timoun jwèt elektrik machin manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








