Pi bon machin elektrik timoun yo
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi kle yo | |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 0 rive 24 mwa, 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane |
| Kote orijin | Hebei, Lachin |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | DLS-X7 |
| batri | 12V oswa 24V |
| motè | 555*2 |
| Koulè | wouj, jòn |
| Gwosè pwodwi | 75 * 61 * 58cm |
| Gwosè katon | 130 * 58 * 83cm |
| N.W. | 23.8KG |
| G.W. | 27.7KG |
| QTY% 2f40HQ | 260 pcs |
| kontwòl remote | 2.4 G Remote Control |
| Non pwodwi | Timoun machin jeni |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | youn pou chak katon |
| Port | tianjin pò oswa nenpòt pò |
| Kapasite Pwovizyon pou | 6000 ansanm/ansanm pa mwa |

Entwodwi "Children Electric Excavator Simulation" nou an, yon eksperyans inovatè ak Immersion woulib-sou ki fèt pou limen imajinasyon nan boujònman jèn bòs mason ki gen laj 3 a 8. Simulation ekskavatè elektrik sa a se pa sèlman yon jwèt; li se yon vwayaj dinamik ki konbine karakteristik reyalis ak sekirite ak amizman pou yon rekreyasyon vrèman enteresan.

Bouteur ak ekskavatè tout-an-yon sa a ofri yon vwayaj remakab 360 degre milti-tèren, sa ki pèmèt ti kras ou a eksplore chak kwen nan espas jwe yo avèk fasilite. Kapasite U-vire sou plas la ak platfòm opere wotasyon bay yon eksperyans fouyman natif natal, ankouraje yon sans de avanti ak devlopman konpetans.


Simulation ekskavatè krole a gen anpil yon konsepsyon patante, asire yon sifas ki pa glise ak ki reziste ak yon priz fò. Powered by yon motè gwo pouvwa ak sistèm doub-kondwi, simulation ekskavatè elektrik sa a delivre yon pèfòmans solid ki reflete fòs ak fonksyonalite yon machin konstriksyon reyèl.

Kontwòl se nan pwent dwèt pitit ou a ak entegrasyon nan kontwòl milti-fonksyon, ofri koneksyon Bluetooth pou yon eksperyans rekreyasyon amelyore. Karakteristik edikasyon bonè mizik limyè a ajoute yon touche ludik, konbine amizman ak aprantisaj pandan pitit ou a ap opere machin konstriksyon mini yo.

Versatility se kle ak koòdone USB/MP3 la, ki pèmèt pitit ou a jwi melodi pi renmen yo pandan avantur ègzumasyon yo. Kontwòl remote Bluetooth 2.4G one-to-one bay plis sipèvizyon, asire yon eksperyans jwe san danje epi kontwole.

Ajisteman vitès twa-vitès la, demaraj ralanti, ak sispann ralanti karakteristik yo satisfè divès nivo konpetans, akomode tou de débutan ak operatè ki gen plis eksperyans. Elektwonik gaz la ajoute yon touche nan réalisme, sa ki pèmèt pitit ou a kontwole vitès la avèk fasilite.
Pratik satisfè jwe ak enklizyon de yon bwat zouti rezèv, amelyore eksperyans nan jwe imajinè. Senti sekirite de pwen an asire sekirite pitit ou a, bay paran yo lapè pandan y ap viv nan konstriksyon.
Avèk yon pri favorab ki reflete tou de bon jan kalite ak aksesibilite, Timoun Elektrik Excavator Simulation disponib pou demann ak lòd atravè lavant dirèk faktori nou yo. Lè w chwazi pwodwi sa a, w ap envesti nan yon bon jan kalite, reyalis, ak amizan adisyon nan repètwa rekreyasyon pitit ou a.
Pa rate opòtinite pou pote lajwa ak eksitasyon nan mond piti ou a. Byenveni nan mande epi bay lòd pou Timoun elektrik Excavator Simulation jodi a, epi kite avanti konstriksyon yo kòmanse ak sekirite, style, ak inovasyon!
Baj popilè: pi bon timoun machin elektrik, Lachin pi bon timoun machin elektrik manifaktirè, Swèd, faktori
Pwochen: Machin kondwi pou timoun yo
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






