Machin elektrik pou timoun
Pwodwi Entwodiksyon
| Atribi espesifik endistri yo | |
| Materyèl | Plastik |
| Pouvwa | Batri |
| Lòt atribi | |
| Ranje laj | 0 rive 24 mwa, 2 a 4 ane, 5 a 7 ane, 8 a 13 ane |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Kalite | Machin |
| Style | Sou entènèt jwèt Monte sou jwèt |
| Sèks | Unisex |
| Non mak | DAODEBAO |
| Nimewo Modèl | PHXH-JC009105 |
| Non pwodwi | Machin elektrik jwèt timoun yo |
| Deskripsyon | Pedal elektrik kontwole ak 2.4G kontwole remote |
| Fonksyon | Avèk BT, USB, ekspozisyon pouvwa |
| Koulè | wouj, nwa, zoranj, ble |
| Batri | 12V10A/24V7A |
| Gwosè pwodwi | 104 * 73 * 61cm |
| Gwosè katon | 97 * 57 * 38cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Port | shanghai |


Powered by yon solid 12V sistèm doub-kondwi, machin elektrik sa a asire pèfòmans optimal, ki pèmèt timoun yo eksplore anviwònman yo san efò. Opsyon yo wo ak ba vitès, ansanm ak kapasite pou avanse pou pi devan ak nan ranvèse, satisfè diferan nivo konpetans, asire yon vwayaj ki an sekirite ak grizant pou ti chofè yo.


Pran lòd ak fonksyonalite 2.4GR/C, ki ofri ajisteman twa-vitès pou yon woulib Customized ak sezisman. Amortisseurs kat wou yo, makonnen ak absòbe chòk siplemantè-gwo, garanti yon eksperyans lis ak konfòtab, ki pèmèt timoun yo navige divès tèren ak fasilite. Enklizyon yon levye ak mekanis demaraj kle ajoute yon touche nan reyalis ak eksitasyon, ankouraje yon sans de endepandans nan jèn chofè yo. Jere limyè yo san efò ak kontwòl switch limyè a, bay yon kouch siplemantè nan entèaktif.


Asire w, pri lavant dirèk faktori favorab fè machin elektrik timoun sa a yon chwa ekselan pou fanmi k ap chèche bon jan kalite, sekirite, ak abòdab. Byenveni nan yon mond nan avanti kontinuèl - mande kounye a epi bay pitit ou a eksperyans nan kondwi elektrik final!
Baj popilè: machin elektrik timoun yo, Lachin timoun elektrik machin manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






